60 minūtes,nespējot atrast savu spēli,Bauska zaudē Rubenei

2012-11-24 21:52

Rubene 8 - 4 Bauska (protokols)

Šovakar Bauskas florbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas florbola čempionāta spēli. FK Bauska devās uz Kocēniem, kur tikās ar tabulas sestās vietas īpašnieci Rubeni ! 154 skatītāju klātbūtnē spēle veiksmīgāka izvērtās mājiniekiem,  kuri jau otrajā minūtē izvirzījās vadībā. Spēles rezultātu atklāja Mārtiņš Larionovs. Vēlāk Rubene jau panāk 2-0 savā labā, taču jau pēc 23 sekundēm, kad bumbiņa bija pabijusi Holsta vārtos, Bauska vienus vārtus atguva. Toms Niedre gūst vārtus pēc Ģirta Laugaļa piespēles. Īsi pirms perioda beigām precīzs bija Andris Jēkabsons un rezultāts kļūst gaužām nepatīkams 3 -1 Rubenes labā.

Spēles otrā perioda pirmos vārtus gūst Pēteris Zeltiņš, kuram šie vārti diemžēl izrādījās vienīgie šajā spēlē. Spēles turpinājumā Rubene gūstot trīs bez atbildes vārtus, no kuriem vieni tika zaudēti mazākumā pēc Edgara Liepas noraidījuma par bloķēšanu, izvirzījās drošā vadībā panākot jau 6-2 savā labā. Otrajā trešdaļā tomēr Bauskai izdodas atgūt vienus vārtus. Vairākuma izspēli izdevās realizēt Gintam Velmunskim. Otrās trešdaļas beigu svilpe vēsta 6-3 Rubenes labā.

Trešā trešdaļa aizritēja ar mainīgām sekmēm. Bauska izdarīja bīstamus metienus, daudz uzbruka, kas arī vainagojās ar panākumu. Spēles 44 minūtē no Ģirta Laugaļa piespēles bumbiņu Rubenes vārtos raida Edgars Liepa. Ģirtam otrā piespēle šodien. Turpmāk spēles gaita spieda Bauskai mesties uz priekšu, lai izlīdzinātu rezultātu. Iespējas bija, taču vārtus gūt vairs neizdodas, gluži pretēji. Ielaisti vēl divi vārti, un diemžēl jāatdzīst Rubenes pārākums ar rezultātu 8-4.

Pēcspēles komentāros FK Bauskas treneris Ingus Panteļejevs atdzīst, ‘’ Spēles uzdevums bija tāds pats, kā iepriekšējā spēlē- maksimāli koncentrēties uz visām 60 spēles minūtēm. Šodien mūs pievīla momentu realizācija , kas arī kļuva par galveno iemeslu zaudējumam. Pirmajā trešdaļā bija daudz iespējas gūt vārtus, domāju, ja izdotos mums realizēt vairāk momentus tieši pirmajā trešdaļā, spēles gaita iespējam būtu savādāka. Spēlētāji pieļāva sīkas kļūdas, un šis mazās spēles detaļas, nianses arī uz kopējā fona pasliktina spēles kvalitāti un ietekmē momentu realizāciju! ‘’

Telefona sarunā FK Rubenes galvenais treneris Ainārs Zelčs  atbildot uz jautājumu - Vai spēles gaita atbilst rezultātam, sacīja, ''Spēli uzvarēja viena maiņa - otrā! No spēles 8 iesistajiem vārtiem, tieši 6 vārtus guva otrās maiņas spēlētāji, kuri cīnijās par katru laukuma centimetru, kas arī deva rezultātu. Jāuzteic arī vārtu sarga sniegums, kurš lieliski nospēlēja. Spēles plānu mums izdevās realizēt par   85 %, jo divus vārtus ielaidām neuzmanības dēļ.  Svarīgs faktors bija arī tas, ka visu spēli nepazaudējām vadību.''

Par sezonas plānu treneris stāsta, '' Protams iekļūt labāko atstotniekā, kas manuprāt ir visu 12, ja ne 12, tad 11 komandu plānā. Jācenšas punktus sakrāt tagad, lai februārī nav ''jākož'' pirkstos''