Basketbolisti pārtrauc zaudējuma sēriju

2013-02-21 22:35

Mērojot tālo ceļu, Kvēles/SC Mēmele basketbolistiem bija gana daudz laika pārdomāt savu sniegumu laukumā, un šodien, šķiet viņiem ir izdevies nonākt uz pareizā ceļa. Viesos tika uzvarēti Vidzemes Augstskolas basketbolisti ar 84-88.

Visas spēles garumā cīņa ritēja ļoti sīvi. Pirmā ceturtdaļa veiksmīgāka mājiniekiem. 20-19. Otrajā ceturtdaļā Bauskas basketbolistiem izdodas pārņemt spēles vadību. Pēc pirmajām divdesmit minūtēm rezultāts 37- 45 par labu Bauskas basketbolistiem.

Trešā ceturtdaļa sīva un spraiga. Vidzemniekiem izdodas uzvarēt trešdaļu ar +1. Pēdējās desmit minūtes izšķīra spēles likteni. Punkts punktā aizvadot visu spēli, uzvaru svinēja Kvēles/ SC Mēmele basketbolisti no Bauskas, kuri, lai gan pēdējo trešdaļu zaudēja ar -3, taču visā spēlē uzvarēja ar 84-88.

Kvēle/ SC Mēmeles rezultatīvākais, un šī vakara labākais spēlētājs Aigars Indrikovs, kuram 24 punkti un 17 atlecošās bumbas. Artūram Kramiņam 19 punkti.

Šoreiz, pēcspēles komentāros ar mums padalījās, Kvēle/SC Mēmele menedžeris Jānis Kalējs.

Kāda atmosfēra pirms spēles valdīja komandā?

‘’Šodienas spēle bija ļoti svarīga, tā saucamā sešu punktu spēle. Devāmies ar mērķi uzvarēt, lai nostiprinātu savas pozīcijas play-off zonā. Pretinieku komanda ļoti laba, tamdēļ spēlei centāmies sagatavoties pēc iespējas nopietnāk‘’

Aigars Indrikovs.

‘’Mūsu jaunieguvums. Pārnācis spēlēt pie mums no Līvānu komandas. ‘’

Kā izdevās vienoties?

‘’Puisis pats izrādīja interesi. Mēs panācām pretī. Ja zēns grib spēlēt sakārtotā komandā, ja vēlas sevi pilnveidot, tad kāpēc nē? Labs spēlētājs, ko šodien arī pierādīja.’’

Seņkāns ēnā?

‘’Nē, noteikti nē. Armands bija slims, vajadzīgs laiks, lai atgūtu sportisko formu un precizitāti. Vēl šodien Sēņkānu pastiprināti pretinieki sedza, neļāva brīvi spēlēt. Runa arī iet par to, kādu labumu spēj dot katrs spēlētājs laukumā, kaut arī negūst daudz punktus. ‘’

Ar spēli apmierināts?

‘’Šodien ļoti svarīgi bija uzvarēt, to esam izdarījuši. Ar spēli, kā tādu arī esmu apmierināts. Lai arī punktus atsevišķi spēlētāji tik daudz neguva, taču ieguldītais darbs laukumā, cīņa par bumbu, aizsardzība un pašatdeve šodien bija augstā līmenī. ‘’

Šonedēļ saspringta nedēļa.

‘’Divas spēles nedēļā ir normāli + treniņš. Jauni zēni, lai skrien. Vairāk trenēsies, labāk spēlēs. ‘’

Vēl nedaudz par komandas sastāvu. Būs vēl kādas izmaiņas, papildinājumi, vai arī kāds tiks atbrīvots?

‘’Atbrīvots neviens netiks. Mērķis ir, lai spēlētāji izrāda iniciatīvu, lai ir komandā konkurence, kura dzen katru spēlētāju uz priekšu. Ja izbraukumā varam doties ar desmit spēlētājiem, tad jādod iespēja katram sevi pierādīt. ‘’