Basketbolisti regulāro turnīru noslēdz ar uzvaru

2013-03-26 21:35

Šovakar, Vidzemes Olimpiskajā centrā, Kvēle/ SC Mēmele basketbolisti aizvadīja savu pēdējo spēli LBL2 regulārās sezonas turnīra ietvaros tiekoties ar Valmiera/BSS komandu. Uzvaru izcīnīja Kvēles spēlētāji ar rezultātu 81-82.

Spēle ritēja līdzīgi vairāku iemeslu dēļ. Vispirms jau tamdēļ, ka Kvēles basketbolistiem šī bija pēdējā spēle un vieta play-off jau nodrošināta, līdz ar to komanda atļāvās uzspēlēt brīvāk, četriem spēlētājiem ir traumas un atsevišķi spēlētāji nedevās uz spēli darba, vai citu apsvērumu dēļ.

Spēles gaita ritēja līdzvērtīgi, abām komandām spēlējot brīvi. Pirmā ceturtdaļa tika uzvarēta ar 24-27, savukārt otrajā ceturtdaļā 15-16. Dodoties pārtraukumā 39-43 Kvēles/ SC Mēmele labā.

Trešā trešdaļa beidzās 20-20, Bauskai saglabājot +4. Pēdējās desmit minūtēs Kvēles spēlētāji nedaudz atslābinājās ļaujot pretiniekam pietuvoties līdz vairs tikai -1, taču tālāk viņi netika un visā spēlē izcīnīta uzvara 81-82.

Kvēle/ SC Mēmele komandas rezultatīvākie spēlētāji šovakar-

T. Straudovskis 25 punkti, 14 atlecošās bumbas.

A. Seņkāns 25 punkti, 8 atlecošās bumbas.

Treneris Kristaps Zeids ar spēli ir apmierināts, sakot, ka komanda uzvarēja un noslēdza sezonu ar uzvaru, kas esot svarīgi pirms play-off, lai komandā saglabātos uzvaras garša.

Pirms spēles jau ar pusotru kāju play-off.

‘’Atlika vien nospēlēt pēdējo spēli un uzvarēt, lai gan tas nebūt nebija viegli psiholoģiski. Zinājām, ka esam play-off tikuši, it kā no šīs spēles mums neko nevajadzēja, bet piekodināju, lai puiši neatļaujas kaut kādas muļķības un spēlē kā parasti, nedomājot par play-off ‘’

Izdevās noslēgt sezonu pozitīvi.

‘’Tas arī bija tas svarīgākais šovakar, lai mēs paliktu uz tāda emocionāla pacēluma, vēl juzdami uzvaras garšu pirms play-off cīņām. ‘’

Sastāvs tāds ‘’pliks’’ šodien.

‘’Spēlējām ar 7 spēlētājiem. Mums ir pāris traumas, daži vienkārši atpūšas, daži strādā. Domāju, ka līdz play-off noteikti būs lielākā daļa veseli un gatavi cīnīties.’’

Kad sāksies play-off spēles?

‘’Runājot, ka līdz 10. aprīlim jāizspēlē pirmā kārta. Tad jau ilgi nav jāgaida. Domāju drīz tik sastādīts kalendārs, kad tiks izspēlētās visas spēles turnīrā. ‘’

Kāds pretinieks sagaidāms?

‘Vēl to nevar zināt. Ja Saldus uzvar abas atlikušās spēles, tad laikam mums sanāk pret Jelgavu, taču ja abas zaudē, tad Stradiņi, bet ja vienu uzvar un otru zaudē, tad laikam būs jāspēlē pret Saldus komandu. Es īsti vēl nezinu, tur jāskatās tabulās un jāgaida, kad tiks izspēlētas spēles. ‘’