Basketbolistiem sezona beigusies

2013-04-07 19:50

 

SN „Mēmele” 7. aprīlī LBL2 ietvaros norisinājās play-off cīņas, starp „Kvēle SC Mēmele” un „Jelgavas-2” basketbolistiem. Pirmajā spēlē Jelgavnieki uzvarēja, kas nozīmēja, lai Bauskai šī sērija turpinātos šodien bija nepieciešam uzvara. Diemžēl tas neizdevās, un ar rezultātu 65-68 nācās piedzīvot zaudējumu.

Spēle iesākās ar mājinieku pārsvaru. Maz rezultatīvās pirmajās 10 minūtēs rezultāts 15-13. Turpinājumā spēle kļuva atklātāka un komandas demonstrēja rezultatīvu basketbolu. Pēc puslaika 42- 35 „Kvēles” labā.

Otrajam puslaikam sākoties, trešajā trešdaļā baušķenieki iekrāto pārsvaru izsēja un pirms pēdējām 10 minūtēm neizšķirts 52-52.

Izšķirošās 10 minūtes iesākās neveiksmīgi, vairakkārt kļūdoties uzbrukumā un pazaudējot bumbas, Bauskas basketbolistiem -7. Cenšoties glābt kas glābjam, pēdējās sekundēs Bauskai tikai -2. Tika nolemts izspēlēt pēdējo uzbrukumu uz brīvu trīspunktu metienu, kuru izpildīja Armands Seņkāns, taču diemžēl neprecīzi.

Līdz ar šo spēli „Kvēle/SC Mēmele” komandai šī sezona ir beigusies. Komandas sniegumu var vērtēt atzinīgi. Regulārais turnīrs noslēgts stabilā sestajā vietā, un play-off cīņās pretiniekos spēcīgajai „Jelgava-2” tika izrādīta atzīstama un līdzvērtīga pretestība.

Rezultatīvākais „Kvēle/SN Mēmele” rindās Armands Seņkāns, kuram 21 punkts un 15 atlecošās bumbas.

Komandas treneris Kristaps Zeids par spēli.

Trešajā ceturtdaļā pazaudējāt spēli?

„Viņi sāka segt agresīvāk. Mēs ar to netikām galā. Iemetām otrajā puslaikā tikai 23 punktus, kas ir daudz par maz, lai varētu uzvarēt spēli”

„Par cīņas sparu neko nevaru pārmest. Visi cīnījās kā zvēri. Prieks par lielo skatītāju skaitu. Paldies viņiem.”

Pēdējais metiens. Tu liki mest trīspunktnieku?

„Jā, izdomājām izspēlēt uz brīvo metienu. Viņam nevar pārmest, vienkārši nepaveicās, uzmeta jau labi.”

Varbūt vajadzēja iemest no apakšās un sekotu pagarinājums.

„Tagad neko nevar mainīt. Tajā brīdī likās, ka izdosies. Protams, varējām iet zem groza, cerēt, ka uzsitīs sodu, vai iemetīsim. Iespējas bija vairākas, izvēlējāmies vienu.”

Par pretinieku.

„Nekas jauns jau nebija. Sameta tie paši divi spēlētāji pāri par 40 punktiem.”

Sezona beigusies.

„Vēl ar kluba vadību nekas nav runāts, par to, ko darīsim un kādi plāni. Jāatiet no šīs spēles, no šī sezonas, jānomierinās un tad jāsāk domāt par nākamo sezonu.”

 

Rakstu sagatavoja- A.Dulbe