Basketbolistiem zaudējums pret turnīra vicelīderiem

2013-12-22 20:39

Nedēļas nogalē, 20.decembrī ,izbraukuma spēli aizvadīja „Bauskas BJSS” basketbolisti, kurus uzņēma turnīra tabulā otrajā vietā esošā komanda „Salacgrīva”. Diemžēl, baušķenieki nopietnu pretestību nespēja izrādīt un nācās piedzīvot zaudējumu ar 97-70.Komandai šajā duelī palīdzēt nevarēja komandas līderis Ivars Zemītis.

Jau spēles sākumā mājinieki gūst nelielu pārsvaru 16-9. Bauska vienubrīd atradās vien -3punktu deficītā, kad rezultāts 20-17, tomēr pēc ceturtdaļas 32-21 par labu mājiniekiem. Turpinoties otrajai ceturtdaļai ,„Salacgrīva” turpina palielināt pārsvaru un pēc spēlētām divām ceturtdaļām rezultāts 49-34 mājinieku labā.

Spēles turpinājumā nekas kardināls nemainās. „Salacgrīva” palielina pārsvaru un pēc trešās ceturtdaļas 75-48.

Spēles beigu daļa „Bauskas” komandai ritēja samērā veiksmīgi. Ceturtdaļā izdodas nodemonstrēt līdzvērtīgu pretestību pret turnīra līderu komandu, nospēlējot 22-22. Tiesa, kā jau minējām, visā spēlē zaudējums ar 97-70.

Komandai pagalam neveiksmīga spēle realizēto divpunktu metienu statistikā. Iemesti vien 14 no 44 izmestajiem divpunktu metieniem. No trīs punktu līnijas iemestas 10 no izmestajām 23 reizēm.

„Bauska BJSS” komandā labākais Renārs Rupkus, kuram 29 punkti un 5 atlecošās bumbas.

Arnis Simsons 15 pts., 9atl.b.; Toms Vilks 12 pts.,11 piesp.; Edgars Markūns 5 pts., 2 atl.b.; Mārcis Žabovs 5pts., 5 atl.b.; Juris Ojāru 3 pts.; Reinis Krūmiņš 2 pts.

Nākamā spēlē „Bauska BJSS” komandai 26.decembrī SN „Mēmele” plkst. 19:00 pret „Rīdzene/ Turība 2” komandu. Rīdzinieki nav izcīnījuši nevienu uzvaru līdz šim, un novēlam baušķeniekiem šo sēriju turpināt.