Baušķeniekiem pret līderiem līdzvērtīgā spēlē zaudējums

2013-12-12 21:47

SN „Mēmele” šovakar notika Latvijas basketbola 3.līgas (LBL3) spēle starp mājinieku „Bauskas BJSS” un viesu „Saulkrasti” komandām. Sīvā cīņā ar 73-80 uzvaru izcīnīja viesi, kuri atrodas turnīra tabulas galvgalī.

Pirmā trešdaļa veiksmīga viesiem, kuri iekrāj 4 punktu pārsvaru. 13-17. Otrajā ceturtdaļā komandas vairāk rezultatīvas. Laukumā sīva cīņa un rezultāts pēc divām ceturtdaļām 33-38.

Atlikušo spēles laiku spēles stils nemainās. Sīva, līdzvērtīga cīņa. Trešā trešdaļa noslēdzas neizšķirti un „Bauskai” joprojām -5. Pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts 48-53 viesiem par labu.

Beigu ceturtdaļa saspringta un nervoza. Baušķenieki cenšas cik spēdami, bet panākt pretinieku neizdodas. Ceturtdaļā 22-24 un visā spēlē rezultāts 73-80 viesiem par labu.

Ierasti līdera pienākumus pildīja Ivars Zemītis. Samesti 38 punkti un 10 atlecošās bumbas. Lieliski rādītāji Ivaram.

„Bauska BJSS” komandai bez Ivara viegli neklātos, to zina visi. Jācer, ka komanda atradīs ceļu, kā panākt to, lai kāds no komandas spēlētājiem pietuvotos 15-20 punktu robežai un nāktu talkā Zemītim. Pret turnīra līderiem tas par ļaunu nenāktu. Lai veicas turpmāk!

Baušķeniekiem šis bija trešais zaudējums turnīrā. Patreiz komandai 7 uzvaras un 17 punkti turnīra tabulā, kas uz doto brīdi dod 5. vietu.

Toms Vilks 11 pts. 4 atl.b., 8 piesp.; Mārcis Žabovs 10 pts., 5 atl.b.; Juris Ojāru 8 pts., 2 atl.b., 3 piesp.; Rinalds Ņikaņins 3 pts., 2 atl.b.; Elvis Simanovičs 2 pts., 1 atl.b.; Arnis Simsons 1 pts., 11 atl.b., 2 piesp.;

Nākamo cīņu baušķenieki aizvadīs viesos 20.decembrī plkst. 20:00 ,tiekoties ar „BK Salacgrīva” komandu. Šai vienībai desmit aizvadītajās spēlēs 9 uzvaras un 1 zaudējums.