Bauska nocērt mastu

2013-02-10 20:38

Lielisku spēli šodien aizvadīja FK Bauska izcīnot svarīgu uzvaru cīņā par iekļūšanu play-off zonā, pārspēja Kuršu komandu no Liepājas.

Spēle iesākās ar pārliecinošu izrāvienu 4-0. Vārtus Bauskas labā guva Pēteris Zeltiņš, Ģirts Laugalis, Gints Velmunskis un Rolands Kovaļevskis. Otrajā periodā Bauskas dominance turpinājās. Pēc otrās trešdaļas jau 7-1 Bauskas labā. Jāpiemin, ka Bauskas septītos vārtus guva Uģis Ritvars Jirgensons, kuram šie bija pirmie vārti virslīgā aizvadot tikai trešo spēli augstākajā florbola sabiedrībā. Spēles pēdējā trešdaļā Kurši vairāk pieturēja bumbiņu, Bauskai izteikti spēlējot no aizsardzības, taču tas nedeva Kuršiem vēlamo efektu un periodu uzvarēja Bauska ar 3-1 un visā spēlē svinot pārliecinošu un svarīgu uzvaru ar 10-2.

Spēles protokuls pieejams šeit..  10-2

Kuršu galvenais treneris Mārtiņš Krūms par spēli.

‘’Spēlei gatavojāmies, taču lielu iespaidu uz sniegumu atstāja nedēļas pārtraukums sakarā ar junioru izlases jauniešiem. Esam zaudējuši savu spēles pavedienu. Ja pirms tam spēlējām ļoti labi pret Lielvārdi, Rubeni un Ulbroku, tad tagad mēs spēlējam kā pēdējās vietas īpašniece. ‘’

Spēlētāji šodien nerādīja to labāko sniegumu..

‘’Šodien likās, ka uz laukuma ir spēlētāji, kuri nezin ne izvietojumu savai pozīcijai, ne to, ko viņi dara uz laukuma. Pašatdeve ir pazudusi spēlētājiem, bet centīsimies tik ar to galā. Meistarība jau ir, tikai psiholoģiski esam kaut kur pazuduši. ‘’

Sastāvā arī problēmas?

‘’Jā, mums trūkst kādi septiņi spēlētāji. Daži slimi, dažiem traumas, taču negribas uz to spiest, jo laukumā jau bijām un spēlējām. ‘’

Izšķirošās spēles tikai priekšā?

‘’Tieši tā. Viss tikai priekšā. Esam kādas trīs vai četras četras komandas, kuras cīnās par šīm divām pēdējām play- off zonas vietām. Talsi, mēs, Bauska un Ulbroka’’

Vakardienas spēle neietekmēja šis dienas komandas sniegumu?

‘’Nē. Vakar domājām tieši vairāk par šo spēli, vairāk koncentrējāmies uz šīs dienas spēli pret Bausku, bet jau atkal pirmajā trešdaļā salaidām daudzus un ātrus golus. Problēmas ar spēles sākumu. ‘’

No spēles neiemetāt nevienus vārtus.

‘’Jā, iemetām bullīti un vairākumu, tas arī viss. Bauska ļoti labi nostrādāja aizsardzībā, grūti bija dabūt brīvus metienus. Elvis ļoti labi nospēlēja aizvadot lielisku spēli. ‘’

Ingus Panteļejevs FK Bauskas galvenais treneris par spēli.

‘’Tika izdarīti secinājumi pēc vakardienas. Galvenais bija aizsardzība. Tas bija pats galvenais šodien- aizsardzība. Mazāk domājām par uzbrukumu. Vārtu priekša, divcīņas, par to viss vairāk runājām pirms spēles. ‘’

Elvis šodien aizvadīja lielisku spēli.

‘’Jā, Elvis aizvadīja lielisku spēli un ne pa velti ir komandas pirmais vārtsargs. Tāds ir viņa uzdevums. Prieks par to, ka Elvis aizvadīja labu spēli, neskatoties uz to, ka šī ir otrā spēle divu dienu laikā. ‘’

Komandu papildinājis Uģis Ritvars Jirgensons.

‘’Šis spēlētājs ir no U-18 komandas. Nolēmām, lai viņam būtu lielāka motivācija turpmāk trenēties, pieteicām virslīgai. Viņam šī ir tikai trešā spēle, bet sniegumu demonstrē ļoti pārliecinošu. Pietrūkst fiziskā sagatavotība, bet strādājot treniņos viņš noteikti to uzlabos. ‘’

Nākamās spēles.

‘’Citu variantu nav, kā cīnīties par uzvarām. Svarīgākais ir tikai priekšā. Lai iekļūtu play-off zonā, ir nepieciešamas uzvaras. Atlikušas četras spēles. Sīvākie konkurenti ir turpat blakus tabulā, tāpēc katra spēle ir praktiski izšķiroša. ‘’