Bauska pārliecinoši iekļūst 1/4 finālā

2013-04-26 12:13

Ceturtdien, 25.aprīli „Bauskas BJSS” U12 florbola komanda devās uz Rīgu, kur aizvadīja otro atbildes spēli play-off pret „Rīgas Lauvas”.

Pirmā spēlē Bauskā, SN „Mēmele” noslēdzās ar pārliecinošu mājinieku uzvaru 6-0. Iekrātais sešu punktu pārsvars bija gana liels, lai tik pat kā nodrošinātu iekļūšanu 1/4finālā, taču vieglu spēli Rīgā negaidīja neviens.

Spēles sākums abām komandām līdzvērtīgi. Izdarot katrai komandai 7 metienus, precīzāk meta Bauska. Pēc trešdaļas 2-1 par labu baušķeniekiem.

Otrā trešdaļa, lai arī Bauska izdarīja divreiz vairāk metienu, labāk noslēdzās rīdziniekiem. Uzvarot trešdaļu ar 1-0 tiek panākts neizšķirts 2-2.

Pēdējā spēles trešdaļā Bauskai neliels pārsvars. Baušķenieki pirmie ieguva vadību panākot 3-2, taču līdz spēles beigām „Lauvām” izdodas panāk izlīdzinājumu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3-3.

Divu spēļu summā rezultāts 9-3 un uzvarot visā sērijā ar 2-0 uz ceturtdaļu finālu soļo Bauska.

„Bauskas BJSS’ komandā ar punktiem atzīmējās-

Jānis Reinis Lībietis 2+1

Kristaps Laugalis 1+1

Kristers Panteļejevs 0+1

1/4 finālā "Bauskai" pretī stāsies "Ķekavas Bulldogi", kuri sezonas laikā piedzīvoja tikai divus zaudējumus un automātiski iekļuva 1/4 finalā.

Pirmo spēli komandas savā starpā aizvadīs 29.aprīlī plkst. 19:00 SN "Mēmele"