Bauskas jaunieši rūda raksturu

2012-12-15 16:02

LFS jauniešu čempionāta U10 posma sacensības Bauskā aizritējušas ar ļoti rezultatīvām spēlēm. Mūsu jaunie florbolisti pirmajā spēlē piekāpās FS Masters/Ulbroka 2 komandai. Spēle aizritēja līdzīgā cīņā, trešo trešdaļu zaudējot 1:4 nācās piekāpties visā spēlē ar rezultātu 7:11. Rezultatīvākie Bauskas komandā:  Arkādijs Kuzmičs 3+2; Kristers Panteļejevs 3+1.

Otrajā cīņā pārliecinoša uzvara 17:2 pār Inčukalns/ COYOTE komandu. Rezultatīvākie Bauskas komandā: Kristers Panteļejevs 4+8; Arkādijs Kuzmičs 8+2; Davis Kozlovs 3+0; Matīss Dulbe 2+1; Toms Gazējs 0+3.

Trešajā cīņā, laukumā dominēja FS Masters/Ulbroka 1 komanda, trešajā trešdaļā, kad bija nospēlētas 26:28, spēles tablo rādīja nepatīkamo 0:19, Bauskas komanda bija spiesta ņemt pusminūtes pārtraukumu. Izdevās mazliet apturēt pretinieku un pašiem gūt atbildes vārtus. Spēles rezultāts 3:20. Rezultatīvākie Bauskas komandā: Arkādijs Kuzmičs 2+1; Kristers Panteļejevs 1+1.