«Bauskas BJSS» basketbolisti mājās uzvar ar +25 punktiem

2015-11-14 20:54

Kārtējo lielisko spēli Latvijas basketbola 3.līgas (LBL3) čempionātā aizvadījuši «Bauskas BJSS» basketbolisti, kuri ar 25 punktu starpību – 90:65 sagrāva «BJSS Alūksne» basketbolistus.

Ceturtdien, 12. novembrī sporta namā «Mēmele» komandas LBL3 čempionāta ietvaros tikās jau otro reizi. Pirmajā duelī Alūksnē baušķenieki uzvarēja ar 74:62. Bauskas komandai spēlē palīdzēt nevarēja Ivars Zemītis, Māris Skrējāns un Mikus Karlovs. Komandas pieredzējušos spēlētājus veiksmīgi aizstāja jaunie basketbolisti – Roberts Cers, Anrijs Janševskis un Niks Konstantīns Dibets.

Mājinieki pirmajās divās ceturtdaļās spēlēja ļoti rezultatīvi, abās no tām gūstot pa 28 punktiem, kamēr viesiem divās ceturtdaļās kopā 32 tikai punkti un pēc puslaika rezultāts 56:32 baušķenieku labā.

Neapturams pirmajā ceturtdaļā bija viens no «Bauskas BJSS» komandas līderiem Arnis Simsons. Viņš pirmajā ceturtdaļā guva 16 no saviem spēlē iemestajiem 28 punktiem.

Spēles intensitāte samazinājās trešajā un ceturtajā ceturtdaļā. Baušķeniekiem vairs nebija nepieciešams mesties uz priekšu. Iekrāt pārsvaru izdevās arī trešajā ceturtdaļā, kurā uzvarēts ar 20:18, bet ceturtajā, viss mazāk rezultatīvajās spēles desmit minūtēs rezultāts 14:15.

«Bauskas BJSS» komandas rindās statistikas rādītājos izcēlās: Arnis Simsons – 28 punkti (p.) 10 atlēcošās bumbas (a.b.); Kaspars Jakubonis – 12 p., 6 a.b.; Eliss Upenieks – 12 p.; Anrijs Janševskis – 10 p., 8 a.b.; Toms Vilks – 8p., 5 a.b., 8 rezultatīvas piespēles (r.p.); Niks Gaigalietis – 6 p., 10 r.p.; Roberts Cers – 5 p., 5 a.b.; Oskars Liepiņš – 5 p., 4 a.b.; Niks Konstantīns Dibets – 4 p., 5 a.b.

«Bauskas BJSS» basketbolisti B grupas astoņās spēlēs guvuši septiņus panākumus un ar 15 punktiem joprojām ir stabilā līderpozīcijā.

Nākamā spēlē Bauskas komandai 20. novembrī pret BK «Krāslava» basketbolistiem.

Rakstu sagatavoja: A.Dulbe