Bauskas florbola seniori Prāgā

2012-11-12 16:59

Pirmā rinda, no kreisās puses: Elvis Sakārnis, Konstantīns Balzaris, Guntars Grandovskis, Aivars Melderis, Normunds Grunckis

Otrā rinda, no kreisās puses: Artis Malkavs, Agris Grandovskis, Andris Erenbots, Gints Vecelis, Ingus Panteļejevs

Vakar 11.11.2012 , no lielākā veterānu turnīra florbolā PRAGUE MASTERS 2012, atgriezušies Bauskas florbola seniori "PrivātBank" komanda. Turnīrā mūsu komanda apakšgrupas spēlēs izcīnīja uzvaras pār sekojošām komandām :

PrivātBank   4 - 0    Forever Young 40 Orava (Slovākija)

PrivātBank   9 - 1    S.K. P.E.M.A. Opava (Čehija)

PrivātBank   9 - 3    P.CA Milada (Čehija)

Tādējādi pa taisno tiekot astotdaļfinālā, kur tika pieveikta Hupe Floorboys komanda (Ungārija) ar rezultātu 15 - 4

Tālāk, ceturtdaļfinālā nācās spēkoties ar Zviedru veterānu komandu Umea City Veterans, kurai mūsu komanda piekāpās ar rezultātu 2 - 7

Vēlāk arī noskaidrojās, ka bijām zaudējuši PRAGUE MASTERS 2012 uzvarētāju komandai!

P.s Vērtējot komandas sniegumu turnīrā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kad turnīrā izcīnījām godpilno trešo vietu, esam auguši. Lai gan ceturtdaļfinālā zaudējām zviedru komandai, mums par to nav jākaunās, jo par šī gada turnīra trešo vietu cīnījās abas komandas, no mūsu apakšgrupas, kuras mēs pārliecinoši apspēlējām!