BAUSKAS NOVADA PAŠVALDĪBAS VASARAS SPORTA SPĒĻU REZULTĀTI
BAUSKAS NOVADA PAŠVALDĪBAS IV ATKLĀTĀS VASARAS SPORTA SPĒLES 27.07.2013, BAUSKĀ
Pašvaldība | Ielu basketbols | Volejbols | Minifutbols | Šaušana | Lielā stafete | Punkti | Vieta | ||
Vīr. | Siev. | Vīr. | Siev. | ||||||
Bauska | 4. | 1. | 7. | 1. | 2. | 2. | 1. | 5 | I |
Vecsule | 6. | 2. | 2. | - | 7. | 5. | 2. | 11 | II |
Mežotne | - | 4. | 1., 4. | 3. | 5. | 4. | 4/5 | 12,5 | III |
Rundāle | 8. | 3. | 6. | 2. | 6. | 1. | 7. | 13 | IV |
Code | 5. | 5. | 3., 5. | - | 4 | 7 | 4/5 | 16,5 | V |
Ceraukste | 7. | - | 8. | - | 1. | 6. | 3. | 17 | VI |
Gailīši | 3. | - | - | - | 3. | 3. | 8. | 17 | VII |
Īslīce | 1., 2. | - | - | - | - | - | 6. | 7(-2) | VIII |
Dāviņi | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Brunava | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Vecumnieki | - | - | - | - | - | - | - | - | |
Iecava | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kopvērtējumā vērtē 4 labākos rezultātus, tai skaitā Lielo stafeti. Ja punktu summa vienāda, tad augstāka vieta komandai, kurai labāks
rezultāts Lielajā stafetē.
ŠAUŠANA AR PNEIMATISKO ŠAUTENI
- RUNDĀLE – Lidija Martinkena, Aivars Kamols, Aldis Klemme, Ruta Klemme
- BAUSKA – Jolanta Ignataviča, Raivis Maķevics, Alfrēds Graudiņš, Juris Červids
- GAILĪŠI – Maija Bula, Aigars Buls, Egils Buls, Vilnis Turks
SVARA STIEŅA SPIEŠANA GUĻUS
Dāmas
– 74kg
- Santa Zvilna – 57,5 kg
- Aelita Maslauska – 40kg
- Ieva Šverina – 32,5kg
74+kg
- Rita Berežkova – 50kg
Vīri
-66kg
- Matīss Svikša – 85kg
- Elvijs Kerevics – 70kg
-74kg
1. Inguss Ūķenieks – 130kg
2. Jānis Matisens – 105kg
3. Jānis Ozoliņš – 105kg
4. Deivids Šumskis – 80kg
-83kg
1. Alfrēds Graudiņš – 130kg
2. Juris Červids – 122,5kg
3. Uģis Sasonkins – 122,5kg
-93kg
1. Dainis Zaķis – 140kg
-105kg
1. Dāvis Neikšāns – 160kg
2. Felikss Žieds – 140kg
-120kg
1. Aivars Vilciņš – 130kg
2. Aldonis Buls – 55kg
ŠAUTRIŅU MEŠANA
- Raimonds Jankūns Bauska -659 p.
- Roberts Čekšs Ceraukste – 524 p.
- Vladislavs Kuraševičs Mežotne – 515 p.
- Agita Čekša Ceraukste - 491 p.
- Ilva Kalniņa Bauska -462 p.
- Olga Stankovska Mežotne -458 p.
1. Miks Mazurs Bauska – 429 p.
2. Patriks Sems Paļulis Bauska – 292 p.
3. Namejs Egle Valmiera – 291 p.
ARMRESTLINGS
1. Sanda Zvilna
2. Viktorija Olmane
3. Ieva Šverina
1. Viesturs Brazauskis
2. Kristaps Jakuška
3. Jānis Ādams
STRĪTBOLS
1. ĪSLĪCE I – Vitālijs Ganu, Maksims Čuviļovs, Radions Kotenkovs
2. ĪSLĪCE II – Aleksandrs Ivanovs, Artjoms Kotenkovs, Andris Ševkunovs
3. GAILĪŠI – Oskars Skuja, Rinalds Ņikāņins, Vadims Fedurja
1. BAUSKA – Līga Rimševica, Karīna Belrusa, Alīna Ivanova, Inga Tarvida
2. VECSAULE – Kitija Kizne, Krista Skrējāne, Kristīne Kļaviņa, Aiva Kvedare
3. RUNDĀLE – Vēsma Veģere, Ina Stāmere, Dace Čapa, Inga Ūbele
LIELĀ STAFETE
1. BAUSKA– Alīna Ivanova, Inga Ūbele, Kristaps Kurpnieks, Raivis Maķevics, Artūrs Nerets, Juris Ručkānovs
2. VECSAULE – Kristaps Kupčs, Jānis Ozoliņš, Artūrs Skrējāns, Jānis Rutkovskis, Aiva Kvedare, Kristīne Kļaviņa
3. CERAUKSTE – Rihards Mallons, Mārtiņš Rumba, Elīna Maskale, Raimonds Augucēvičs, Matīss Štāls, Veronika Daugule
VIEGLATLĒTIKA
4 x 100m STAFETE
I – 51,47 - Īslīce
Solvita Dzilnava
Kilbloka Elīza
Kaufmanis Dāvis
Kaufmanis Lauris
II – 53,42 - Gailīši
Elīna Ķirķele
Melisa Upeniece
Deivids Šumskis
Daniels Balodis
III - 58,58 - Mežotne
Ieva Šverina
Agnese Romanova
Vladislavs Kuraševics
Ruslans Kuraševics
ŠĶĒPA MEŠANA
- 15 g.
1. Solvita Dzilnava – 25,79m
2. Elīza Puķāne – 17,03
1. Roberts Gļauda – 43,58m
2. Lauris Kaufmanis – 36,65m
3. Gints Hosts – 34,92m
4. Haralds Ladusāns – 34,27m
5. Dāvis Kaufmanis – 32,32m
-24.g.
- Viktorija Olmane – 24,56m
- Rihards Mallons – 39,89m
- Gatis Pelēķis - 28,61m
25 – 34 g.
- Raivis Maķevics – 51,52m
- Arnis Mucenieks – 40,76m
- Rinalds Nerets – 40,65m
- Artis Liepa – 36,14m
- Juris Tikums – 35,31m
35 – 44 g.
- Inguna Naika – 23,03m
- Evija Šveca – 22,96m
- Ilze Ladusāne – 22,13m
- Rita Berežkova – 20,37m
- Gatis Kotāns – 41,97m
- Jānis Konrāds – 33,25
- Gunārs Šteinhards – 23,16m
45 – 54 g.
- Inga Ūbele – 14,26m
- Zintis Alksnis – 41,90m
55+
- Juris Dubinskis – 28,87m
- Jānis Griba – 25,68m
65+
- Aldonis Buls – 17,67m
LODES GRŪŠANA
-15 g.
1. Elīza Puķāne – 9,00m
1. Gints Holsts – 13,66m
2. Lauris Kaufmanis – 13,31m
3. Roberts Gļauda – 11,61m
4. Haralds Ladusāns – 10,59m
5. Dāvis Kaufmanis – 10,15m
6. Mārcis Mangins – 9,21m
7. Patriks Paļulis – 4,73m (8g.)
-24 g.
1. Silga Ose – 10,20m
2. Anna Kotenkova – 10,03m
3. Krista Skrējāne – 6,74m
1. Raimonds Augucēvičs – 10,97m
2. Gatis Pelēķis – 10,54m
3. Artūrs Nerets – 10,40m
4. Dainis Kalniņš – 10,10m
5. Kristaps Kaņeps – 9,77m
6. Jānis Ozoliņš – 9,60m
7. Renārs Burgevics – 9,58m
8. Ainārs Rumpāns – 8,49m
9. Dāvis Briņķis – 8,17m
10. Kristaps Kurpnieks – 7,39m
25 – 34 g.
1. Ineta Ruhocka – 9,19m
2. Santa Zvilna – 8,76m
3. Viktorija Olmane – 8,52m
4. Kitija Kizne – 7,22m
1. Viesturs Brazauskis – 11,14m
2. Valērijs Makārovs – 11,02m
3. Artis Liepa – 10,78m
4. Mārtiņš Rumba – 9,90m
5. Uģis Sasonkins – 9,81m
6. Juris Tikums – 9,57m
35 – 44 g.
1. Jānis Kalējs – 7,53m
2. Rita Berežkova – 8,96m
3. Ilze Ladusāne – 8,19m
4. Evija Šveca – 6,76m
5. Inguna Naika – 6,14m
45 – 54 g.
1. Dace Čapa – 9,17m
2. Vēsma Veģere – 8,08
3. Inga Ūbele – 6,74m
4. Sigita Mašinska – 6,36m
1. Felikss Žieds – 10,18m
2. Egidijs Baļčūns – 9,71m
55 – 64 g.
1. Alfrēds Graudiņš – 10,23m
2. Jānis Griba – 9,18m
65 un vec.
1. Aldonis Buls – 8,00m
100m
-16 g.
1. Elīna Ķirķele – 14,94s
2. Elīza Puķāne – 16,07s
3. Paula Rimševica – 24,11s
1. Elīza Kilbloka – 15,44s
2. Melisa Upeniece – 17,62s
1. Solvita Dzilnava – 13,41s
1. Haralds Ladusāns – 12,32s
2. Miks Ērglis – 13,64s
3. Mārcis Upenieks – 14,70s
1. Lauris Kaufmanis – 11,92
2. Dāvis Kaufmanis – 11,94s
3. Gints Hosls – 12,59s
1. Deivids Šumskis – 12,28s
2. Jānis Purvišķis – 13,06s
1. Patriks Paļulis – 22,88s
2. Darens Rimševics – 23,43s
-24 g.
1. Daniels Balodis – 11,62s
2. Renārs Burgevics – 12,22s
25 – 34 g.
1. Kitija Kizne – 17,72s
1. Juris Tikums – 12,91s
45 – 54 g.
1. Vēsma Veģere – 17,82s
2. Dace Čapa – 20,14s
55 – 54 g. 60m
1. Alfrēds Graudiņš – 8,92s
2. Jānis Griba – 11,06s
65 – vec.
1. Aldonos Buls – 15,10s
TĀLLĒKŠANA
- 15 g.
1. Solvita Dzilnava – 4,69m
2. Elīna Ķirķele – 3,92m
3. Elīza Puķāne – 3,33m
4. Melisa Upeniece – 2,90m
1. Haralds Ladusāns – 5,23m
2. Gints Holsts – 5,22m
3. Dāvis Kaufmanis – 5,08m
4. Lauris Kaufmanis – 4,92m
5. Miks Ērglis – 4,52m
6. Mārcis Upenieks – 4,14m
-24 g.
1. Renārs Burgevics – 5,73m
2. Viesturs Zanders – 5,46m
3. Dainis Kalniņš – 5,37m
4. Daniels Balodis – 4,99m
5. Kristaps Kaņeps – 4,89m
6. Gatis Pelēķis – 4,82m
7. Ruslans Kurašēvičs – 4,59m
8. Jānis Ozoliņš – 4,56m
9. Vladislavs Kurašēvičs – 4,55m
10. Romāns Grīslītis- 4,15m
25 – 34 g.
1. Santa Zvilna – 3,50m
1. Rinalds Nerets – 5,62m
2. Arnis Mucenieks – 5,38m
3. Valērijs Makārovs – 4,74m
4. Juris Tikums – 4,66m
5. Artis Liepa – 4,05m
35 – 44 g.
1. Ilze Ladusāne – 3,36m
1. Gunārs Šteinhards – 4,02m
55 – 64 g.
1. Alfrēds Graudiņš – 4,49m
2. Jānis Griba – 2,95m
65 – vec.
1. Aldonis Buls – 1,64m
MINIFUTBOLS
1. CERAUKSTE – Ingars Bērziņš, Ansis Pavilons, Nauris Dumbrovskis, Nauris Jātnieks, Artūrs Zomerovskis, Aivis Barkovskis, Kristaps Maskalis, Raitis Zeņuks, Elvijs Vīlips
2. BAUSKA – Igors Beļikovs, Sindijs Smalkais, Ģirts Laugalis, Normunds Grunckis, Agris Grandovskis, Pēteris Maziks, Raivo Gruzda
3. GAILĪŠI – Kaspars Priedols, Jānis Cīrulis, Edijs Skuja, Edmunds Bērziņš, Āris Paužolis, Marks Kuncevičs, Guntis Gabrāns
VOLEJBOLS KUNGI
1. MEŽOTNE I – Guntis Mašinskis, Gunārs Šteinhards, Raimonds Ušvils, Valērijs Makārovs, Uģis Dombrovskis, Raimonds Ziediņš, Kristaps Jakuška
2. VECSAULE – Rinalds Niedre, Arnis Mucenieks, Viesturs Brazauskis, Jānis Skrējāns, Jānis Rutkovskis, Ģirts Bošs
3. CODE – Kaspars Egle, Ģirts Egle, Gatis Pelekis, Kaspars Federovs, Ivars Eglite, Artis Liepa, Andris Rosbergs
VOLEJBOLS DĀMAS
1. BAUSKA - Inese Skrēbena, Rita Berežkova, Jolanta Ignataviča, Ineta Ruhocka, Gaļina Mihailova, Zaiga Zandersone, Laura Zāģere
2. RUNDĀLE –Lauma Zariņa, Laine Zariņa, Ilze Ladusāne, Viktorija Olmane, Ineta Pugoviča, Liena Švarca
3. MEŽOTNE - Laura Rozenbauma, Nadežda Šiškoviča, Agnese Ramānova, Sanda Ramānova, Karīna Adamaite, Olga Stankovska
Sporta centra „Mēmele” galvenā speciāliste I.Ūbele