Bauskas U12, U14 un U16 komandas aizvada spēles Talsos.

2012-11-28 21:48

Bauskas jaunie florbolisti atgriezušies mājās, pēc aizvadītām spēlēm Talsos. Pirmie laukumā devās U12 florbolisti. Diemžēl, ciešot sakāvi ar 1-5 nācās atzīt Talsi/Krauzers 1991/2000 komandas pārākumu. Spēles laikā nonākot zaudētājos ar 0-5. Tomēr goda vārtus mūsējiem izdevās gūt. Ar precīzu vārtu guvumu atzīmējās Kristaps Laugalis.

Nākamie laukumā izgāja U14 florbolisti. Pretiniekos Talsi/Vika Wood 1997/1998.  Spēle iesākās uz patīkamas nots. Pirmos vārtus Bauskas komandas labā guva Romualds Paulovičs. Ilgi nav jāgaida un Bauska dubulto pārsvaru panākot 2-0. Precīzs Emīls Čekovskis. Tomēr spēles gaitu manāmi sagrozīja turpmākā perioda gaita. Pretiniekiem gūstot trīs bezatbildes vārtus, Bauska nokļūst iedzinējos. Perioda beigu signāls liecina, nu jau par nepatīkamo 2-3. Otrais periods iesākās ar vēl vieniem zaudētiem vārtiem. Bauskai šāds rezultāts nebija pa prātam, parādot cīnītāju raksturu, zēni otrajā trešdaļā guva 4 vārtus pēc kārtas, un rezultāts 6-4 Bauskas labā. Precīzi Emīls Čekovskis un Romualds Paulovičs, abiem gūstot divus vārtus. Tomēr mājinieki prata atspēlēties un spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 6-6. Pēcspēles metienos pārāki izrādījās Talsinieki, un Bauskai sāpīgs zaudējums 6-7

Bauskai atgriezties mājās ar uzvarētu spēli tomēr izdevās. Pārāki par saviem pretiniekiem bija Bauskas U16 komanda, kura ar rezultātu 5-3 uzvarēja Talsu U16 komandu! Lieliska spēle Bauskas komandā Aivim Barkovskim, divi vārti un divas piespēles