Bauskas basketbolisti uzvar divas no trijām spēlēm, pārspēti arī iecavnieki

2017-02-16 15:26

 

Trīs spēles sešās dienās Latvijas basketbola 3.līgas (LBL3) čempionātā nospēlēja «SC Mēmele/Bauskas BJSS» komanda uzvarot divās cīņās, vienā no tām pārspējot principiālos pretiniekus un pērnā gada čempionus Iecavas BK«Dartija» basketbolistus.

Iecavnieki un baušķenieki savā starpā tikās pagājušajā nedēļā Bauskā. Lielisku spēli aizvadīja mājinieku komandas spēlētājs Arnis Simsons, kurš viesu komandas grozā salādējā 27 punktus lielā mērā kaldinot komandas uzvaru.

Foto – Elīna Gruncka
Baušķenieks Arnis Simsons pret BK «Dartija» komandu spēlēja ļoti labi – viņš guva 27 punktus.


Baušķenieki pēdējo sešu dienu laikā spēlēja trīs mačus, iecavieki vienu. Bauskas komanda 13.februārī ar 74:70 viesos zaudēja «Jaunpils» spēlētājiem, bet 15.februārī, arī izbraukumā, Bauskas klubs sagrāva otras grupas regulārā turnīra uzvarētājus «Valmiera Glass/ Vidzemes Augstskola -2» ar 90:70.

Mūsu pašu novadu basketbola sabiedrībā noteikti gaidītākā gada spēles ir duelis starp Bauskas un Iecavas komandām. Šo maču basketbola sabiedrībā dēvē par novadu derbiju.

Šoreiz, 9.februārī panākumu ar 95:84 guva Bauskas komanda. Mājinieki izšķirošo izrāvienu veica trešajā ceturtdaļā, kad lieliski sāka spēlēt Arnis Simsons. Iecavnieki netika galā ar pretinieku komandas līderiem un vājā spēle aizsardzībā liedza uzvarēt. BK «Dartija» rindās rezultatīvākais bija Kaspars Neimanis ar 29 punktiem. Iecavas komandai pēc dueļa ar baušķeniekiem bija pārtraukums un nākamā spēlē viņiem 17.februārī viesos pret BK «Salacgrīva» vienību.


BK «Dartija» komandas treneris Voldemārs Pārums pēc cīņas ar Bauskas komandu:

- Mēs mačam bijām gatavi, bet spēlētāji gluži vienkārši nevarēja izpildīt spēles plānu. Bauskas komandu zinām ļoti labi. Zinājām, kā viņi spēlē un ko dara, bet nekādi nespējām apturēt viņu līderus. Slikti realizējām savas iespējas gūt punktus un neizpildījām spēles plānu. Nojautām, ka Simsons daudz metīs, bet apturēt viņu nevarējām. Pretiniekiem ļāvām izpildīt ļoti daudz brīvus trīs punktu metienus. Pasīvi darbojāmies aizsardzībā. Ļoti pasīvi.

- Nebijām spēlei gatavi mentāli. Nevarējām noskaņoties, nebija cīņasspara. Pēc netrāpīta metiena spēlētāji pārdzīvoja, dusmojās uz sevis, nekoncentrējās, neatgriezās aizsardzībā. Šo visu kopumu lieliski izmantoja pretinieks un uzvarēja.


«SC Mēmele/Bauskas BJSS» komandas treneris Juris Ojāru pēc mača:

- Komandas līderi nospēlāja ļoti labi. Spēle bija interesanta. Izšķirošo izrāvienu veicām spēles beigās, kas arī noteica uzvarētāju.
 
«SC Mēmele/Bauskas BJSS» basketbolisti pēc dueļa ar iecavniekiem zaudēja «Jaunpils» spēlētājiem. Baušķenieki pamatīgos mīnusos nonāca jau pirmajā ceturtdaļā ar 29:17. Otrajā un trešajā ceturtdaļā viesi no Bauskas izlieto ūdeni tikpat kā sasmēla, bet līdz uzvarai pietrūka pavisam nedaudz.  Mūsējie abas ceturtdaļas uzvarēja ar 23:18 un 20:14, panākot vairs tikai punkta deficītu. Tomēr spēles izskaņā atkal prasmīgāk nospēlēja mājinieki, kuri bija precīzi no distances, kamēr baušķenieki savus metienu aizlādēja garām grozam un visā spēlē nācās atzīt pretinieku pārspēku ar 74:70.

Negaidīti vāji čempionāta otro apli aizvada «Valmiera Glass/ Vidzemes Augstskola -2» komanda. Šī vienība čempionāta regulārajā turnīrā A grupā 16 cīņās nezaudēja ne spēli, bet turnīra otrajā posmā tiekoties ar B grupas vienībām valmierieši zaudējuši četras spēles pēc kārtas.Viena no neveiksmēm ciesta tieši pret mūsu Bauskas basketbolistiem 15.februārī ar 90:70. 
Foto – Elīna Gruncka

«SC Mēmele/Bauskas BJSS» komandas treneris Juris Ojāru.

«SC Mēmele/Bauskas BJSS» komandas treneris par spēlēm pret «Jaunpils» un «Valmiera Glass/ Vidzemes Augstskola -2»:

- Spēli pret Jaunpili aizvadījām ne tajā labākajā sastāvā. Protams, mūs iegāza mača sākums, bet iespējas uzvarēt mums bija. Aizvadījām vienkārši sliktu spēli. 

- Valmieru uzvarējām negaidīti viegli. Pretēji sniegumam Jaunpilī, Valmierā nospēlējām ļoti labi. Ivars Zemītis, manuprāt aizvadīja savu labāko spēli šosezon. Spēlējām sakārtotu basketbolu kā aizsardzībā tā uzbrukumā. Mazliet uztraucos par Tomu Vilku. Viņam šobrīd neliels kritums metienu realizācijā, bet labāk, lai šāda bedre ir tagad, nekā izslēgšanas spēlēs.
 
Bauškeniekiem nākamā spēle 22.februāri viesos pret «BJBS Rīga/ Pārdaugava/ Turība.»
 
 

Bauskas basketbolisti uzvar divas no trijām spēlēm, pārspēti arī iecavnieki

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija