Bauskas vieglatlēti Latvijas izlases sastāvā sacensībās Polijā izcīna trešo vietu

2017-07-05 09:36

Otrdien, 27.jūnijā Polijas pilsētā Lovičā notika XII starptautiskās bērnu (dz.2004. –2006.g.) sacensības, kurās startēja arī jauno Latvijas vieglatlētu izlase, kuras sastāvā arī pieci Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi.

Foto: komandas albums

Latvijas izlase sacensībās Polijā

Sacensībās piedalījās sportisti no Ungārijas, Čehijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.
 
Latvijas izlasē vietu izcīnija un tās sastāvā startēja arī pieci BJSS sportisti – Keitija Liepa, Sanija Maskale, Samanta Dorči, Jorens Maskalis un Arvis Sūna.
 
Latvijas izlase mājup atgriezās ar izcīnītām 23 medaļām, no kurām četraš ir augstākā kaluma jeb zelta, pieci sudrabi un 14 bronzas. Tāpat, latvieši izcīnīja arī astoņas ceturtās vietas.
Bauskas sporta skolas audzēkņi uz dzimteni atveda trīs bronzas medaļas.
 
Keitija Liepa palika trešā 60 metru skrējienā ar rezultātu 8,68 sekundes, savukārt Sanija Maskale tāllēkšanas disciplīnā «lidoja» 4,48metrus tālu, bet Arvis Sūna 5,59 metrus.

Foto – komandas albums
BJSS sportisti – (no kreisās) Jorens Maskals, Samanta Dorči, Sanija Maskale, Keitija Liepa un Arvis Sūna.
 

Pavisam nedaudz aizsniegties līdz trešai vietai pietrūka Jorenam Maskalim. Viņš palika ceturtais 60 metru sprintā.
Mūsu sportistus trenē un sacensībām sagatavoja treneri – Linda Jakutāviča, Ieva Šteinberga, Raivis Maķevics un Ilona Dramačonoka.

BJSS trenere Linda Jakutāviča:

-Šajās sacensībās valdīja ļoti pozitīva, draudzīga un jauka atmosfēra, bija ļoti spēcīga konkurence, kuru ne visi jaunie sportisti psiholoģiski izturēja. Klājās visādi – bija dzirdami smiekli, gan redzamas asaras. Kopumā Latvija sevi pieteica labi, kopvērtējumā izcīnot trešo vietu.
 
Pirmie kopvērtējumā ar 27 medaļām no kurām 16 zelti bija ungāri, bet otrie mājinieki poļi ar 31 medaļu no kurām 13 zelta.
 

 

Bauskas vieglatlēti Latvijas izlases sastāvā sacensībās Polijā izcīna trešo vietu

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija