Baušķenieci Elīzu Spruntuli apbalvo sieviešu futbola sezonas noslēguma pasākumā

2016-11-29 14:02

Piektdien, 25. novembra vakarā viesnīcas «Bellevue Park Hotel Riga» telpās notika aizvadītās Sieviešu Futbola līgas (SFL) sezonas noslēguma pasākums, kurā čempiones medaļu un labākās aizsardzes balvu saņēma baušķeniece Elīza Spruntule.
Pasākuma laikā tika godinātas sieviešu futbola čempionāta labākās komandas un spēlētājas vairākās individuālajās nominācijās. Godalgoto vietu ieguvējas uz skatuves saņēma savas izcīnītas medaļas, savukārt Rīgas Futbola skolas komandai svinīgi pasniegta arī SFL čempionu trofeja.
Foto: LFF
Baušķeniece Elīza Spruntule (trešā no kreisās) kopā ar 2016. gada SFL simbolisko izlasi, Latvijas sieviešu izlases galveno treneri Didzi Matīsu un Latvijas WU-17 izlases galveno treneri Romānu Kvačovu.

Arī šogad labākās futbolistes tika noteiktas, čempionāta rīkotājiem, Latvijas nacionālās sieviešu izlases treneriem, Latvijas meiteņu WU-17, WU-19 izlašu treneriem un SFL klubu treneriem balsojot (kopā bija 10 balsotāji) par organizatoru izvirzītajām kandidātēm katrā pozīcijā. Vakara noslēgumā tika paziņota arī aizvadītās sezonas simboliskā SFL izlase.

SFL čempionvienībā «Rīgas Futbola skola» spēlē baušķeniece Elīza Spruntule. Viņa arī saņēma pusi balsis kā sezonas labākā aizsardze. Tāpat, Elīza tika iekļauta simboliskajā izlasē, jeb čempionāta11 labāko spēlētāju vidū. Jāpiemin, ka Elīzas trofeju kolekcijā šogad pievienota arī Latvijas kausa izcīņas zelta medaļa. Baušķeniece ir arī Latvijas pieaugušo sieviešu izlases pamatsastāva spēlētāja jau sešus gadus.
 

Elīza Spruntule par sezonu un iegūtajiem apbalvojumiem:

- Liekas, ka pirms diviem gadiem mans izpildījums laukumā bija izteiksmīgāks. Varētu teikt, ka tā bija mana labākā sezona. Šis izlasē bija, tā saucamais, tukšais gads, kad spēlējām tikai Balttijas kausā un izvadījām draudzības spēles pret Maltu. Nākamagad spēlēsim Eiropas čempionāta kvalifikācijā, kas ir nozīmīgākais turnīrs izlasei.
 
- Ar prieku atceros draudzības spēli pret Saeimas deputātiem. Daži ierēdņi bumbu dzenā tīri labi, pimēram, leģendārais izlases aizsargs Mihails Zemļinskis. Citiem iet krietni grūtāk. (smaida)
 
- Nākamais gads būs izbraukuma gads. Aizvadīsim daudz spēles ārpus Latvijas.  Ar izlasi pirms Eiropas čempionāta kvalifikācijas dosimies uz Kipru vai Horvātiju. Ar Valsts policijas komandu dosimies uz Spāniju. Sezonai sākam gatavoties jau tagad. Pagaidām notiek tikai fiziskās sagatavotības treniņi. Pēc sezonas beigām divas nedēļas atpūtāmies.

 

Baušķenieci Elīzu Spruntuli apbalvo sieviešu futbola sezonas noslēguma pasākumā

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija