Brīvās cīņas veterāni pulcējas Bauskā

2017-12-22 11:17
 
Decembra otrajā sestdienā, Bauskas 2.vidusskolas mājīgajā sporta zālē, notika Bauskas novada atklātais čempionāts brīvajā cīņā veterāniem. Vairāk kā 30 dažāda vecuma kungi, ar sirmām un ne tik sirmām galvām, gan devās uz paklāja rādīt savu varējumu, gan guva gandarījumu par tikšanos ar sen neredzētiem cīņu biedriem. 
Kopumā uz paklāja tika aizvadītas 12 cīņas, kurās sportisti demonstrēja jaunības azartu un meistarību. Šajā reizē Bauskā ieradās atlēti no Jelgavas, Daugavpils, Jūrmalas, Rīgas, Ogres, Tērvetes, arī viesi no Lietuvas. Jāatzīmē, ka vecākajam dalībniekam no Lietuvas Antanas Mauza jau sasniegts devītais gadu desmits. Viņš ir vairākkārtējs savas valsts čempions un Pasaules veterānu čempionāta uzvarētājs. Viņš ir gatavs cīnīties vel šodien... tikai grūti atrast vienaudžus.

Diemžēl slimības dēļ pasākumā nevarēja ierasties ilggadējs cīņas sacensību tiesnesis Anatolijs Abramovs, šajā reizē cīņu tiesāšana tika uzticēta rīdziniekam Vladimiram Savčukam.

Savu meistarību demonstrēja mūsu novada cīkstoņi Vladimirs Koftins, Mihails Jepiševs, Kazimirs Bujonoks, sacensību galvenais tiesnesis, baušķenieks Aleksejs Kostirevs  aizvadīja cīņu ar  Vjačeslavu Koļesovu. Gatavs cīņai bija Sergejs Junolainens, diemžēl viņa svara un vecuma grupā neatradās pretinieka. Šajā reizē skatītāju lomā palika Andris Kāposts, Imants Bumbiers un Igors Slakteris.

Klātesošajiem bija interesanti vērot smagsvara Antona Staričenko sniegumu. Daudzkārtējais valsts čempions smagajā svarā, joprojām nav zaudējis sportisko formu, un varētu būt līdzvērtīgs sāncensis arī vienam otram Latvijas čempionāta dalībniekam.

Aizraujošu cīņu, svara kategorijā līdz 69 kilogramiem, rādīja Ruslans Pojoniševs, kurš ir ne tikai profesionāls cīkstonis, bet arī Pasaules čempions kikboksā.

Sacensības aizritēja draudzīgā, sirsnīgā atmosfērā. Dalībnieki priecājās par atkal tikšanos. Kā izteicās kāds no sportistiem-man pietiks dzīvesprieka vismaz pāris mēnešiem, tik daudz seno cīņu biedru satikts.

Pēc sacensībām, dalībnieki vel pulcējās Bauskas novada stadionā, lai pārrunātu aizvadītās cīņas un kavētos atmiņās par saviem startiem jaunības laikos.

Sporta centrs «Mēmele» Bauskas 2.vidusskolas sporta skolotājam Aleksejam Grigorjevam, sacensību galvenajam tiesnesim, pasaules čempionam Aleksejam Kostirevam un sacensību mediķei Regīnai Bāliņai saka sirsnīgu paldies par svētku sarīkošanu cīņas sporta veterāniem.
 
Rezultāti: ŠEIT

 

Brīvās cīņas veterāni pulcējas Bauskā

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija