Ceraukste aizstāv titulu un otro gadu pēc kārtas uzvar Bauskas novada florbola čempionātā

2019-06-03 13:20
Otro gadu pēc kārtas un trešo pēdējos četros gados par Bauskas novada florbola čempionāta uzvarētājiem kļūst komanda „Ceraukste”.

Kopumā turnīrā spēlēja septiņas komandas. Pēc regulārā turnīra beigām, pirmajā vietā ierindojās „Labi Būs”, otrie - “Ceraukste”. Abas šī komandas uzreiz nodrošināja spēlēšanu pusfinālā. Turnīrā ceturtdaļfinālā neiekļuva un septītajā vietā ierindojās Bauskas novada jauno florbolistu komanda „BJSS”. Zīmīgi, ka jaunieši savu vienīgo panākumu sešās aizvadītajās spēlēs guva pret topošajiem čempioniem „Cerauksti”.

Ceturtdaļfināla pirmajā duelī „Uzvara” ar 3:2 pārspēja „Vecā Bauska” spēlētājus, savukārt otrajā ceturtdaļfināla cīņa „Code” izglābās un gūstot divus vārtus spēles pēdējās 30 sekundēs, nodrošināja sev panākumu ar 2:1 pret “Tērveti”.
Pirmajā pusfināla cīņā „Labi Būs” ar 14:5 pārspēja „Codi”, bet „Ceraukste” tikpat viegli tika galā ar „Uzvaru” izcīnot panākumu ar 12:2.

Cīņā par trešo vietu „Code” ar 8:6 pārspēja „Uzvara” florbolistus, savukārt finālā ceraukstieši ar rezultātu 9:8 apspēlēja „Labi Būs”.
Turnīra tabula, spēļu rezultāti ar protokoliem, spēlētāju statistika: ŠEIT

Uzziņai:
Turnīra MVP jeb vērtīgākais spēlētājs – Rolands Kovaļevskis („Ceraukste”)
Turnīra rezultatīvākais spēlētājs - Pēteris Zeltiņš (26 vārti + 13 rezultatīvas piespēles) („Labi Būs”)
Turnīra labākais vārtsargs - Artis Barkovs („Ceraukste”)
Turnīra labākais aizsargs - Jānis Akmentiņš („Labi Būs”)