Ceraukste uzvar telpu futbola čempionātā Sesavā

2015-05-07 11:19
 
Par Sesavas un Vilces telpu futbola čempionāta uzvarētājiem, 3. maijā kļuva Bauskas novada, Ceraukstes pagasta vienība «Ceraukste» kura finālā, ar 2:1 uzveica komandu «Mārupe» 
 
Turnīrā piedalījās astoņas komandas no Bauskas, Jelgavas un Mārupes novadiem. Vienības tika sadalītas divās grupās, pēc kurām komandas tikās play-off mačos, izspēlējot pirmās - pēdējās vietas principa izslēgšnas spēles. 
 
Ceraukste trijās grupu spēlēs izcīnīja divas uzvaras un reizi cīnījās neizšķirti. Pārliecinošākā uzvara ar 8:3 pret pastarīšiem, komandu «Truši»
Otrajā cīņā ar 3:1 pārspēta sīktā «NLO» komanda, bet pēdējā mačā neizškirts 2:2 pret spēcīgo «Alegro» komandu. 
 
Pirmā vieta grupa deva iespēju pirmajā play-off spēlē tikties ar otrās grupas vājāko komandu «Sesava» kura sagrauta ar 9:1.
 
Pusfinālā ceraukstiešiem pretī stājās «Alegro» ar kuru komanda tikās jau grupu spēlēs. Aizraujošā, vārtu gūšanas momentiem bagātā  cīņā, tikai pateicoties abu vārtsargu lieliskajām darbībām mačs noslēdzās ar rezultātu 2:1 Ceraukstes komandas labā.
 
 
Finālā ceraukstieši tikās ar komandu «Mārupe», kura grupu spēlēs palika pirmajā vietā, nezaudējot ne punktu. Ceraukstes futbolisti izrāvās vadībā, bet Mārupes komanda atspēlējās un panāca 1:1. Trīs minūtes lidz spēles beigām, ceraukstieši guva uzvaras vārtus un nosargāja uzvaru, triumfējot Sesavas čempionātā.
 
 
Komandā «Ceraukste» spēlēja: Āris Paužolis, Matīss Kučinskis, Rihards Dervins, Artūrs Zomerovskis, Elvijs Vīlips, Nauris Dumbrovskis un Artūrs Dulbe
 
 
Vairāk informācijas ŠEIT
 
 
 
Rakstu sagatavoja: A.Dulbe
 
 
 

Ceraukste uzvar telpu futbola čempionātā Sesavā

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija