Ceraukste zaudē Jelgavas Blicei

2014-01-12 21:39

Šovakar, 12.janvārī ,savu otro spēli Jelgavas atklātajā telpu futbola čempionātā aizvadīja SC Mēmele/ Ceraukste vienība, tiekoties pret komandu „Jelgavas Blice”. Darbojoties haotiski aizsardzībā un nespējot izmantot izdevības uzbrukumā, nācās atzīt pretinieka pārākumu ar rezultātu 2-3.

Jau spēles sākumā „Jelgavas Blice” uzbruka daudz bīstamāk, taču kopsummā abu komandu izpildījumā spēle samērā haotiska. „Jelgavas Blice” vienā no pirmajiem uzbrukumiem gūst vārtus, panākot 0-1. Izspēlējot no centra bumbu, jau pirmajā uzbrukumā vārtus gūst Ceraukste. Marks Kuncevičs gūst vārtus ar spēcīgu sitienu vārtu augšējā stūrī, panākot 1-1. Pirmajā puslaikā nedz vienai ,nedz otrai komandai neizdodas pieturēt bumbu. Pārsvarā abu komandu izpildījumā ātrie uzbrukumi, kuri tiek noslēgti ar sitienu no distances, vai ,atduroties pret aizsargiem, tiek zaudēta bumba. Šādā spēles manierē veiksmīgāk pretinieka kļūdas izmantoja jelgavnieki. Vienā no epizodēm neveiksmīgi nospēlē Ceraukstes aizsardzība, ļaujot pārmest bumbu pāri aizsargiem, ko izmanto „Blice” un panāk 1-2.

Otrajā puslaikā nelielas izmaiņas ar pozīcijām ļauj ceraukstiešiem veiksmīgāk pieturēt bumbu. Vienā no epizodēm tiek izspēlēta laba izspēle, taču sitiens neprecīzs. Turpinājumā lielisks reids Artūra Zomerovska izpildījumā. Apvadot divus pretspēlētājus, piespēles vietā neviena nepiesegtajam komandas biedram, Artūrs nolemj sist, taču diemžēl sitiens tiek bloķēts. Lai arī „Ceraukste” salīdzinoši vairāk pietur bumbu nekā pretinieki, bīstami momenti tiek izveidoti pārāk reti, kam par pamatu varētu būt kļūdas piespēlēs. Labā sitiena pozīcījā nokļūst Artūrs Dulbe pēc Kaspara Priedola asas piespēles, taču bumba tiek aizlaista par tālu un sitiens neseko. Ceraukstieši uzbruka biežāk, taču neizmantojot pretuzbrukumus 2-1 vai 3-2 nākas maksāt dārgi. Neiesit tu iesit tev. Vārtus gūst „Jelgavas Blice” vienā no pretuzbrukumiem panākot 1-3. Spēles pēdējās minūtēs tiek noņemt vārtsargs pret piekto laukuma spēlētāju. Pēc lieliskas izspēles uz brīvo malu, neviena nepiesegts, Marks Kuncevičs izdara precīzu sitienu tuvajā stūri , samazinot rezultātu līdz 2-3. Atlikušajā laikā ceraukstieši nespēja nopietni apdraudēt pretinieka vārtus un tiek piedzīvots zaudējums ar 2-3.

Komandas sastāvs šajā spēlē- Āris Paužolis, Kaspars Priedolis, Nauris Jātnieks, Artūrs Dulbe, Nauris Dombrovskis, Elvijs Vīlips, Marks Kuncevičs, Artūrs Zomerovskis, Rihards Dervins.

Nākamo spēli SC „Mēmele "Ceraukste” komanda aizvadīs 18. vai 19. janvārī.