Codes sporta zāli piepilda U10 florbolisti

2013-02-24 14:43

Bauskas U10 pirmie pretinieki Ogres Vilki. Spēles sākumā Ogres komanda izvirzijās vadībā ar 0-2, taču Bauska līdz perioda beigām izlīdzināja rezultātu. Bauskas komandā precīzi meta Kristers Panteļejevs un Matīss Dulbe.

Otrais periods arī ritēja līdzvērtīgi un pēc otrā perioda 3-3.

Trešajā periodā Bauskas jaunieši labāk prata izmantot savas iespējas, un visā spēlē uzvarēja ar rezultātu 8-5.Neapturams šajā periodā  bija Kristers Panteļejevs, kurš guva 4 vārtus, bet visā spēlē kopā 6.

Bauskas komandas ar rezultivitātes punktiem atzīmējās-

Kristers Panteļejevs  6+1

Matīss Dulbe  1+1

Kristiāns Lauva 1+0

Renārs Rumbenieks, Elvis Ozoliņš un Arkādijs Kuzmičs 0+1

Otrajā šis dienas spēlē Bauskas komandai pretī stājās spēcīgā Lielvārdes komanda, kura turnīra tabulā ieņem otro vietu, tur pretī Bauskas komanda ierindojas 8 vietā. Lielvārdes komanda apliecināja savu favorītu statusu, un pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar 6-0.

Otrajā periodā pirmos vārtus Bauskas labā guva Arkādijs Kuzmičs. Lielvārdei turpinot mest, pēc otrās trešdaļas rezultāts 1-9.

Trešās trešdaļas sākumā atkal Arkādijs Kuzmičs guva vārtus, pēc Matīsa Dulbes piespēles. Lielvārde sameta trīs pretī, bet tad Bauskas rindās precīzi meta Matīs Dulbe. Visā spēlē Lielvārde uzvarēja ar 13-3.