Dramatiskā spēles galotnē Bauska piekāpjas RTU Inspecta florbolistiem!

2013-02-01 23:05

Šovakar FK Bauska devās uz galvaspilsētu, kur aizvadīja spēli pret vienu no čempionāta favorītiem RTU Inspecta. RTU turnīra tabulā atrodas 3 pozīcijā, savukārt FK Bauska šobrīd ieņem 8 vietu. Jāpiemin, ka spēlējot mājās, FK Bauska uzvarēja ar rezultātu 5-4. Dramatiskā spēlē, FK Bauska piekāpās RTU Inspectas florbolistiem ar rezultātu 11-10.

FK Bauska spēli iesāka ļoti labi- ātri gūti vārti. Bausku vadībā izvirza Valdis Vāvers, pēc Dinārā Vaitaita piespēles.  Turpinājumā Bauska gūst vēl vienu vārtus. Šoreiz precīzs pēc Toma Niedres piespēlēs bija Pēteris Zeltiņš un rezultāts jau 0-2 par labu FK Bauska. Diemžēl turpmākā spēles gaita Bauskai pavisam nelabvēlīga. RTU izdodas ātri atspēlēt vienus vārtus, un ar to arī sākās Bauskas nedienas. Mājiniekiem gūstot četrus bez atbildes vārtus pirmajā periodā, FK Bauska nonāk iedzinējos ar 4-2.

Otrajā trešdaļā ātrus vārtus gūst RTU palielinot pārsvaru. Spēles gaita kļūst saspīlēta un FK Bauska nopelna noraidījumu par spēli ar roku, kuru Rīgas komanda pārvērš vārtu guvumā. Turpinājumā vairākums jau FK Bauskai, taču, pavisam neveiksmīgi, un vairākumā tiek zaudēti vārti. Otrā trešdaļa noslēdzas ar rezultātu 7-2 par labu RTU Inspecta.

Trešais periods iesākas ar lielām cerībām, kuras jau 45. perioda sekundē pārvēršas vārtu guvumā. Precīzs FK Bauskas šis sezonas rezultatīvākais spēlētājs Toms Niedre. Arī spēles turpinājumā FK Bauskas pūliņi atspēlēties attaisnojas un vārtus vairākumā gūst Pēteris Zeltiņš pēc Ģirta Laugaļa piespēles. Rezultāts 7-4. Tas nebūt nav viss! Spēle kļūst agresīvākā, asāka un RTU Inspecta spēlētāji pārkāpj noteikumus. FK Bauska izmanto šo iespēju un tiek gūti divi ātri vārti. Vispirms Niedre pēc Laugaļa piespēles, bet mirkli vēlāk Zeltiņs pēc Niedres piespēles. Tablo vēsta 7-6. Viesi ātri atgūst vienus vārtus un rezultāts 8-6. Taču Bauskas ātri atbild un vārtus gūst Pēteris Zeltiņš, kuram jau ceturtie vārti šovakar. Rezultāts 8-7. Trešās trešdaļas pirmajās sešās minūtēs tiek gūti seši vārti, no kuriem piecus iemet FK Bauska! No bezcerīgā 7-2, rezultāts, kad jāspēlē vēl 14 minūtes ir 8-7 par labu RTU Inspecta florbolistiem. Spēles turpinājumā Bauskai vairākums, taču jau atkal vārti tiek zaudēti vairākumā. 9-7. Bauska nepadodas un atbild ar 3 vārtiem, un rezultāts jau 9-10 par labu FK Bauska. Vārtus guva Toms Niedre, Gints Velmunskis un Pēteris Zeltiņš. Līdz spēles beigām bija atlikušas 82 sekundes, lai Bauska uzvarētu, taču tad RTU Inspecta florbolisti ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī dzen 11 sekundes līdz spēles beigām RTU izdodas iemest uzvaras nesošos vārtus. Rezultāts 11-10 RTU Inspecta labā. Iespējams, šī spēle bija viena no viss interesantākajām un dramatiskākajām spēlēm, kāda aizvadīta šajā sezonā Virslīgas čempionātā.

Rezultatīvākie spēlētāji

FK Bauska-  Pēteris Zeltiņs 5+1/ Toms Niedre 3+2

RTU Inspecta - Jānis Jansons 3+3/ Atis Blinds 3+2

Labākie spēlētāji

FK Bauska - Pēteris Zeltiņš

RTU Inspecta- Jānis Jansons

Pēcspēles komentāros dalās Ingus Panteļejevs, FK Bauska galvenai treneris.

No 0-2 uz 4-2 pirmajā trešdaļā.

‘’Spēli iesākām labi, bet tad pretinieks pārņēma vadību. Domāju, ka RTU ir saspelējusies kā komanda, respektīvi , sastrādājušies un atraduši sevi, kā vienu veselumu- komandu. Šī RTU komanda bija pavisam savādāka, kura spēlēja pie mums Bauskā.

Turpinājums vēl sliktāks. 7-2.

‘’Spēle tā iegrozījās. Aizsardzība mums ļoti kliboja. Taču, lai arī kāds bija rezultāts, spēlētājiem likām turpināts spēlēt neskatoties uz rezultātu. Jau otro spēli ielaidām daudz vārtus. ‘’

Divi vārti zaudēti vairākumā.

‘’RTU Inspecta rindās ir spēlētāji, kuri individuāli vari izšķirt spēles likteni, šoreiz viņi to paveica mazākumā. Mūsu vairākuma maiņai sanāca daudz pabūt laukumā, ko lieliski izmantoja RTU florbolisti. ‘’

Trešais periods. Kas tāds bieži nenotiek!

‘’Jā, tas bija īsts trilleris. Kā jau iepriekš minēju, spēlētājiem liku spēlēt tā, pat, kā līdz šim, neskatoties uz rezultātu. Spēlējām savu spēli. Pirmajās divās trešdaļās pretinieks ļoti ātri spēlēja, kas arī izpaudās trešajā periodā- viņi samazināja tempu. Spēlei ritot mums padevās lieliska vairākuma realizācija. Vairākums šodien lielisks, un tieši vairākumu realizācija mums palīdzēja’’

Zeltiņam 5+1.

‘’Zeltiņš ir komandas līderis. Šodien viņš to apliecināja. Viņam ir tādam jābūt. ‘’

Daudz ielaistu vārtu.

‘’Aizsardzībā mums ir problēmas. Ja ar uzbrukumu ir labi, tad aizsardzībā ir problēmas. Lai būtu laba aizsardzība nepieciešams fizisks spēks. Tā mums ir problēma, jo spēlētāji ir izsijāti pa Latvijas pilsētām un uz treniņiem bieži esam nepilnā sastāvā. Šie spēlētāji, kuri neierodas uz treniņiem neapgūst fiziskos vingrinājumus, neuzlabo fizisko sagatavotību. ‘’

Metieni 26 no kuriem 10 vārti. Jau vairākās spēlēs precizitāte ir augsta.

‘’Uzbrukums mums ir labs. Ir kas iemet. Kā jau teicu, lielākās problēmas ir aizsardzība. Uzbrukumā savas iespējas izmantojam. Lai gan metienu ir pamaz, taču realizācija ir laba. Ir labi, ja no tik maz metieniem spējam gūt daudz vārtus. Šajā rādītājā mums ir laba statistika. ‘’