FK Bauska uzvar izbraukumā un iespraucas labāko astotniekā

2015-11-09 23:26

 

Ļoti svarīgu uzvaru izbraukumā «Elvi» līgas čempionātā aizvadītās nedēļas nogalē guva florbola klubs (FK) «Bauska», kurš 6.novembrī ar 9:7 pārspēja SK «Pārgauja» vienību.
 
Bauskas komanda jau labu laiku nespēja iekļūt play-off, zonā, jeb labāko astotniekā. Tā pat, līdz šim aizvadītajās divās čempionāta izbraukuma spēlēs, baušķenieki cieta tikai zaudējumus ar vārtu attiecību 6:18.
 
Lielisks spēles sākums Stalbē padevās FK «Bauska» spēlētājiem, kuri divus no trim periodā gūtajiem vārtiem realizēja skaitliskajā vairākumā. Baušķenieki pirmajā periodā pa pretinieku komandas vārtiem izdarīja divas reizes vairāk metienu nekā sāncenši – 14:7.
 
Otrajā periodā neliels pārsvars piederēja mājiniekiem. Šoreiz tieši viņi izdarīja divas reizes vairāk metienu – 16:8, no tiem četrus pārvēršot vārtu guvumā. Divas reizes precīzi meta arī viesi no Bauskas, kad vienus vārtus skaitliskajā mazākumā guva Rolands Kovaļevskis.
 
Izšķirošie spēles momenti notika pēdējā periodā. Tā ievadā mājinieki izlīdzināja rezultātu – 5:5. «Bauska» atbildi parādā nepalika, kad precīzi meta Dinārs Vaitaitis un nesen no Anglijas atbraukušais – Romualds Paulovičs.
 
Mājinieki neapjuka un jau atkal rezultātu izlīdzināja, bet spēles gala vārdu teica baušķenieki. Pēdējā periodā vidū uzvaras vārtus guva Ģirts Laugalis, bet devīto bumbiņu pretinieka vārtos raidīja Rolands Kovaļevskis nokārtojot otro sezonas «hat-tric», jeb trīs vārtus vienā spēlē.
 
Pateicoties gūtajam panākumam, FK «Bauska» pēc ilgākā pārtraukuma ir atgriezusies izslēgšanas spēļu zonā un ar 12 izcīnītajiem punktiem deviņās spēlēs ieņem 7.vietu. Tiesa, situācija tabulā ir ļoti blīva un no 10. līdz 5.vietai komandas šķir tikai četri punkti.
 
FK «Bauska» komandas galvenais treneris Ingus Panteļejevs par spēli.
Pirmajā periodā divi gūti vārti vairākumā. Varam gaidīt uzlabojumus šajā spēles elementā?
 
«Līdz šim, maigi izsakoties vairākumā spēlējām vāji. Prieks, ka šajā spēles elementā vērojami uzlabojumi. Kā būs turpmāk, nemāku teikt, bet mēs katrā treniņā ļoti daudz strādājam pie vairākuma realizācijas. Kā jau teicu pēc iepriekšējās spēlēs, tad vairākumā visu diriģē Ģirts Laugalis. Ja viņš būs spēlē, tad vairākumā realizācija neizpaliks.»
 
Kas notika otrajā periodā, kad «Pārgauja» samazināja starpību līdz minimumam?
«Savas korekcijas ieviesa mazais laukums. Mājinieku presings pieauga un ar to mēs netikām galā. Kopumā spēle ritēja ļoti viļņaini – te viena, te otra komanda dominēja laukumā.»
 
«Pie šādiem ātriem notikumu pavērsieniem svarīgi ir noturēt aizsardzību. Lai arī daudz ielaidām, izdevās mazliet vairāk samest. Uzbrukums mums šajā mačā bija spēcīgāks kā pretiniekiem. Mums lieliski vārtos darbojās Reinis Kirliko - pāris netveramus metienus viņš notvēra.»
 
Vēl piecas spēles izbraukumā. Kā tas ietekmē komandu?
«Tas nav nekas jauns. Arī pērn mums bija vairāku spēļu izbraukums. Prtomas, ir grūtāk – garais ceļš, sveša zāle, arī skatītāji atbalsts nav jūtams. Bet esam pie tā pieraduši, nekas jauns.»
 
FK «Bauskas» komandā ar rezultativitātes punktiem izcēlās – Rolands Kovaļevskis – 3 vārti un viena rezultatīva piespēle – 3+1, Ģirts Laugalis – 1+3, Valdis Vāvers – 2+1, Dinārs Vaitaitis – 1+1, Gints Velmunskis, Romualds Paulovičs – 1+0, Nikita Maksurovs, Andis Levītis, Aivis Barkovskis – 0+1.
 
FK «Bauska» komanda turpinās sešu spēļu izbraukuma sēriju. Otro maču šajā tūrē baušķenieki aizvadīs 14. novembrī Kocēnos pret «Rubeni».
 
Rakstu sagatavoja: A.Dulbe
 
 

FK Bauska uzvar izbraukumā un iespraucas labāko astotniekā

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija