FK Bauska zaudē čempioniem.

2013-02-09 21:38

FK Bauska šodien devās uz Lielvārdi, kur tikās ar pagājušā gada čempioniem Lielvārdi. Pirms spēles Lielvārde atradās otrajā vietā ar 44 punktiem savukārt FK Bauska ar 20 punktiem astotajā vietā.

Spēles sākumā, jau otrajā minūtē Ģirts Laugalis dodas uz noraidīto soliņu par nepareizu grūšanu. Pretinieki to izmanto un 1-0 Lielvārdes labā. Spēlei ritot Bauska atkal mazākumā, šoreiz Toms Mengots noraidīts par pretinieka bloķēšanu. Un atkal jau Lielvārde to izmanto. 2-0. Mirkli vēlāk Lielvārde palielina pārsvaru un 3-0. Bauskai perioda beigās izdodas atgūt vienus vārtus. Vairākumā precīzs Pēteris Zeltiņš pēc Ģirta Laugaļa piespēles. Pirmā perioda beigas 3-1 par labu Lielvārdei. Lielvārdes labā divi vārti Mikum Valpēterim un vienreiz precīzs Ervīns Torsters.

Pirmā perioda metienu attiecība 8-8.

Otrajā trešdaļā Bauskai neizdodas spēle. Lielvārde turpina mest iekšā, un rezultāts pēc otrās trešdaļas 6-1. Jāpiemin, ka šajā periodā Pēteris Zeltiņš nerealizēja soda metienu pēc kura arī vairākums netiks realizēts.

Otrā perioda metienu attiecība 10-7 par labu Lielvārdei.

Arī trešā trešdaļa iesākās gaužām neveiksmīgi, un uz soliņa jau atkal Ģirts Laugalis par nesportisku uzvedību. Pretinieks izmanto vairākumu. 7-1. Spēlei ritot vārti tika gūti vien 53 minūtē, kas izdevās tieši Bauskas komandai. 7-2. Vārtus Bauskas komandas labā gūst Pēteris Zeltiņš no Toma Niedres piespēles. Šo divu spēlētāju sadarbība turpinājās arī nākamo vārtu gūšanas brīdi, tikai šoreiz Pēteris piespēlē un Toms iemet. 7-3. Spēles gaitā vārti vairs netika gūti. Spēles beigu rezultāts 7-3 Lielvārdes labā.

Metienu attiecība trešajā periodā 7-10 par labu FK Bauskai.

Spēles kopējo metienu attiecība 25-25.

Labākie spēlētāji: Lielvārde - Ervīns Torsters

FK Bauska - Andis Levīts

Nākamā spēle FK Bauskai jau rīt, 10.02.2013 SN Mēmele plkst. 18.00 pret Kuršiem. Jāpiemin, ka lai saglabātu labas izredzes uz iekļūšanu play-off cīņās, šajā spēlē ir nepieciešama uzvara. Šobrīd Bauska atrodas 9 vietā ar 20 punktiem, lai gan situācija tabulā ļoti saspringta. Vietu zemāk, proti, 10 vietā atrodas Ulbroka/ FS Masters ar 18 punktiem. Savukārt vietu augstāk par FK Bausku ir Rubene, kuriem 21 punkts, lai gan Rubene aizvadījusi jau 19 spēles, kamēr Bauskai tikai 17 aizvadītās spēles.

Ingus Paneteļejevs, FK Bauska galvenais treneris par spēli.

Spēles sākumā noraidījums. Mirkli vēlāk vēl viens. Abos zaudēti vārti.

‘’Mazākums paliek mazākums. Spēles epizodes. Lielvārdei izdevās realizēt 100% vairākums, līdz ar to tas savā ziņā arī ietekmēja šo spēles neveiksmīgo sākumu. ‘’

Pirmā un otrā trešdaļa pavisam neveiksmīga.

‘’Sākām varbūt nedaudz miegaini. Nespējām pietiekami ātri uzņemt apgriezienus. ‘’

Trešais periods veiksmīgāks.

‘’Pēc otrās trešdaļas ģērbtuvēs pacēlu skarbāku balsi pret spēlētājiem. Nevis lai nosodītu , bet gan lai sapurinātu. Kas, arī izdevās, periodu uzvarējām ar 1-2. ‘’

Spēle pret turnīra līderiem. Kaut ko mainījāt komandas spēlē?

‘’Nē, spēlējām savu spēli- no aizsardzības. Lielvārde ir stipra ar to, ka vārtus gūst daudz ātrajos uzbrukumos, tiesa, šodien visus vārtus Lielvārde guva spēlējot zonā. Mēs ar to netikām galā, pozicionāli zaudējot pretiniekiem. ‘’

230 skatītāji. Tas iespaidoja?

‘’Nedomāju gan. Lielvārdei vienmēr ir daudz skatītāju, atbalstītāju. Izejot laukumā, par to, kas atrodas tribīnēs nedomājam, protams, izlikties, ka neviens tur nesēž arī nav iespējam. Domāju, ka mums viņi netraucēja, taču uzskatu, ka mājiniekiem šāds atbalsts nāk tikai par labu. ‘’

Sastāvā šodien maz spēlētāju.

‘’Jā. Pieejami ir 20 spēlētāji, 21 ja ieskaita Māri. Taču uz spēli šodien bija 12. Lielākā daļa slimi, citiem personiski iemesli. Nācās spēlēt ar 3 aizsargiem, kas arī iespaidoja mūsu spēli. ‘’

Rītdien tikai uzvara!

‘’Protams. Šī spēle jāaizmirst, jādomā par rītdienu. Pretiniekos stiprs pretinieks. Noteikti jācīnās par svarīgiem 3 punktiem, lai palielinātu izredzes ielauzties play-off zonā. ‘’