U18 Bauskas florbolisti sezonu noslēdz ar izcīnītu bronzas medaļu

2014-05-03 13:05

    Piektdien, 2.maijā ,“Bauskas BJSS” U18 florbola komanda devās uz Lielvārdi, kur cīņā par Latvijas Jaunatnes florbola čempionāta bronzas medaļām spēkojās pret mājiniekiem. Bauska ieguva vadību ar 5:0, tad mazliet palaidās, pielaižot pretinieku līdz tikai -1, tomēr beigās pārliecinoša un laimīga uzvara ar 8:4.

    Spēlei sākoties, pirmā periodā laikā, baušķenieki parūpējās par to, lai praktiski medaļas liktenis būtu izšķirts. Rolands Kovaļevskis šodien demonstrēja fantastisku sniegumu vārtu gūšanā. No 6 vārtiem, kurus Rolands guva šajā spēlē, trīs no tiem guva jau pirmajā peirodā. Rolandam pievienojas Dinārs Vaitaitis un Zigmārs Liepa.

    Orajā spēles periodā komandas mazliet nomierinājās. Gūti vien vieni vārti, kurus pēc vairākuma izspēles gūst lielvārdieši. Pēc otrā perioda rezultāts 5:1 par labu “Bauskas BJSS” komandai.

    Trešā perioda sākumā notika teju neticamais. Praktisi, tikai nedaudz vairāk, kā minūtes laikā “ Lielvārde” gūst 3 vārtus, panākot vairs tikai vienu vārtu starpību, rezultāts kļuva 5:4 baušķenieku labā.

    Bauska neapjūk un spēli neatdod. Pēc Kovaļevska realizētā soda metiena, baušķenieki atgūst niknumu un sakārto visu pa vietām. Šīs spēles galvenais varonis Rolands Kovaļevskis “Lielvārdes” vārtos iemet vēl divas bumbiņas un pieliek treknu punktu spēlei, kurā izšķīrās bronzas medaļas ieguvēji. Ar 8:4 uzvaru pār “ Lielvārdes”  komandu trešo vietu Latvijas Jaunatnes florbola čempionātā U18 vecuma grupā ieguva“Bauskas BJSS” florbolisti.

Par labāko šajā spēlē “Bauskas BJSS” komandā tika atzīts neviens cits, kā 6 vārtu autors - Rolands Kovaļevskis.

Rezultativitātes punktus šajā spēlē guva-

Rolands Kovaļevskis 6+0

Dinārs Vaitaitis 1+4

Aivis Barkovskis 0+2

Zigmārs Liepa 1+0

5 Play-off spēļu rezultatīvākie „Bauskas BJSS” spēlētāji-

Dinārs Vaitaitis 3+13

Rolands Kovaļevskis 11+4

Valdis Vāvers 6+1

Aivis Barkovskis 3+4

Ņikita Maksurovs 4+1

 

Rolands Kovaļevskis, “Bauskas BJSS” šīs dienas labākais spēlētājs un 6 vārtu autors, par spēli.

“Ļoti labi iesākām, ātri guvām pirmos vārtus , ieguvām pārliecību , ka varam iemest. Cīnījāmies līdz galam  par katru bumbiņu , par katru kvadrātmetru.”

“Otrajā periodā būtu iemetuši vēl vismaz 2 vārtus , būtu jau spēli noslēguši 2.periodā un trešajā varētu spēlēt savādāk , bet nedaudz nepaveicās,” turpina Rolands.

“Trešajā periodā sanāca ielaist 3 vārtus , kas jau bija tikai +1 vadība mums. Taču tad izcīnījām bullīti , ko izdevās realizēt. Pēc tam  labi nostrādājām aizsardzībā un novedām spēli līdz galam. Noskaņojums komandai bija pavisam savādāks nekā citās spēlēs.”

Kā vērtē sezonu kopumā?

 “Par sezonu? Grūti teikt. Iesākām labi , pašā galotnē pietrūka daži punkti , lai vieglāks ceļš būtu līdz finālam, bet nu nekas, viss labs , kas labi beidzās. Nedaudz pietrūka atbalsta no otrās maiņas tieši izslēgšanas spēlēs. Domāju , ja otrā maiņa nospēlētu kā regulārajā , tad viss būtu daudz savādāk. Kopumā varam sezonu vērtēt ar + zīmi. Paldies komandai un trenerim. Tagad nedaudz atpūta ,un tad jau sāksim gatavoties nākamajai sezonai.”

 

Ingus Panteļejevs, “Bauskas BJSS” treneris, par spēli.

“Spēli uzsākām ļoti labi. Izdarījām visu, ko vajadzēja un spēlējām pārliecinoši.”

Otrajā periodā klusums.

“Jā, otrajā periodā mēs neizmantojām savas izdevības. Vajadzēja iemest kaut vienu vai divus golus un spēles liktenis būtu skaidrs. Tas mums neizdevās. Iedevām pretiniekiem cerību, viņi noticēja tam ,ka vēl var aizķerties,” stāsta treneris. “Taču tad sakārtojām spēli. Realizējām pašu izcīnītu bullīti ,un spēles beigas nospēlējām pārliecinoši. Cepuri nost vīriem, kuri parādīja raksturu īstajā brīdī, spēja saņemties un novest spēli līdz galam mums labvēlīgā rezultātā.”

Par sezonu.

“Īsumā varu teikt to, ka mēŗķis bija godalgotas vietas. Protams, uzskatu joprojām, ka finālā mums vajadzēja spēlēt. Bet kopumā mērķis ir sasniegts.”

Treneris arī pastāstīja, ka fināls bija trillera cienīgs.

“Skatījāmies finālu. Trillera cienīga spēle. Katrā ziņā, “Ulobrokas” vietā negribētu būt. 14 sekundes līdz pamatlaika beigām “Talsi” izlīdzināja rezultātu. Papildlaikā jau likās, ka būs bulīši, tomēr “Talsi” 20sekundes pirms papildlaika beigām guva vārtus. Tādu spēles scenāriju sen nebiju piedzīvojis. Skaists, dramatisks un aizraujošs fināls,” tā treneris.

www.sportsbauska.lv apsveic “Bauskas BJSS” komandu un tās treneri ar 3.vietu Latvijas Jaunatnes florbola čempionātā U18 vecuma grupā!

 

Rakstu sagtavoja- A. Dulbe

U18 Bauskas florbolisti sezonu noslēdz ar izcīnītu bronzas medaļu

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija