Florbols Bauskā turpinās

2013-03-15 22:25

Lai gan florbola virslīgas komandai FK Bauska sezona ir beigusies, mūsu pašu jaunākajiem florbolistiem vissvarīgākie mači tikai vēl priekšā.

Šodien, trenera Agra Grandovska vadībā U12, U14 un U16 florbolisti uzņēma viesus no Talsiem.

Jaunākie U12 florbolisti tikās ar Talsu vienaudžiem. Šajā duelī pārāki bija viesi. Spēles rezultāts 2-4 par labu talsiniekiem.

Šajā spēlē abu vārtu autors Bauskai Kristaps Laugalis.

U14 vecuma grupā Bauska uzvarēja ar rezultātu 9-6. Šobrīd U14 vecuma grupu florbolisti ierindojas 5 vietā 7 komandu konkurencē, lai gan jāuzteic, ka Bauska ir aizvadījusi par 3-4 spēlēm mazāk nekā pārējās komandas.

Vēl pēc otrās trešdaļas Bauskas florbolisti zaudēja ar rezultātu 3-4, taču pakāpeniski laužot spēles gaitu Bauskai izdodas  izcīnīt pārliecinošu uzvara.

Bauskas komandā ar rezultativitātes punktiem atzīmējās-

Romualds Paulovičs 3+4

Emīls Čekovskis 4+1

Zigmārs Liepa 1+2

Lotārs Melderis 1+1

Šīs dienas noslēdzošajā spēlē tikās savā starpā abu komandu U16 vienaudži. Bauskas jaunieši uzvarēja 7-5. Šajā vecuma grupā Bauska cīnās punkts punktā ar FS Masters/Ulbroka komandu par regulārā turnīra pirmo vietu. Šajā duelī Bauskas jaunieši pirmo trešdaļu aizvadīja mazrezultatīvi, beigu rezultātam trešdaļā 1-1. Otrā trešdaļa Bauskai krietini rezultatīvākā un rezultāts 3-5. Pēdējā trešdaļā komandas divreiz apmainījās ar vārtu guvumiem un spēli noslēdzot rezultāts 5-7 Bauskas labā. Bauskai 12 soda minūtes šajā spēlē. Līdz ar šo uzvaru Bauskas komanda ierindojas pirmajā vietā regulārajā čempionātā šajā vecuma grupā.