Gads noslēgts ar uzvaru pār Kurši komandu

2013-12-22 20:40

2013.gada pēdējā florbola spēlē šovakar SN „Mēmele” savā starpā nūjas krustoja mājinieki „Bauska” un viesi no Liepājas -komanda „Kurši”. Uz pozitīvas nots izdevās finišēt baušķeniekiem, kuri uzvarēja spēli ar rezultātu 9-5.

Jau spēles sākumā iniciatīva piederēja mājiniekiem. Vārtu pirmais guvums fiksēts spēles 5. minūtē, kad precīzs Rihards Mallons, kuram mirkli vēlāk pievienojās arī Pēteris Zeltiņš, kurš panāk 2-0 „Bauskas” labā.

Spēles vidusdaļā abas komandas gūst pa diviem vārtiem. Viesiem izdodas pietuvoties līdz 2-3, taču Mallons ,gūstot savus otros vārtus ,spēlē panāk 4-2.Tā arī noslēdzās otrā trešdaļa.

Sākoties trešajai trešdaļa,i Zeltiņam bija nepieciešamas vien 22 sekundes, lai panāktu 5-2. Turpmākajās 9 minūtēs baušķenieki gūst vēl trīs vārtus un rezultāts jau 8-2. Vecie niķi nepazūd. Baušķenieki turpina mesties uz priekšu, mazāk spēlējot ar galvu ,cik ar kājām, un to veikli izmanto pretinieki ,pietuvojoties līdz 8-5.

Bauskas trenera dusmas izjūt inventāra skapītis, tādā veidā paužot komandas neapmierinātību ar spēles sniegumu, kuru tā demonstrē pēdējās minūtēs. Lai tur vai kā, taču mazliet negatīvo iespaidu par pēdējām spēles epizodēm samazina Valdis Vāvers, kurš gūst vārtus 10 sekundes pirms spēles pamatlaika beigām. Spēle noslēgusies. Rezultāts 9-5 par labu FK „Bauska”.

Ingus Panteļejevs, FK „Bauska” galvenais treneris uzsvaru lika uz iegūtajiem 3 punktiem turnīra tabulā.

„Kā jau vakar teicu-galvenais ir trīs punkti. Uzdevums izpildīts.”

Šovakar komandas spēle laukumā saturīgāka kā vakar.

„Šovakar gāja cauri pretuzbrukumi, kas vakar praktiski vispār neizdevās.  Uzskatu, ka šovakar pretinieks bija spēcīgāks kā vakardien. Šovakar varēja redzēt pašatdevi jau no paša spēles sākuma.”

Spēles beigās vecie niķi.

„Atkal kārtējo reizi pie lielas vārtu starpības turpinām tādā pat garā. Bez prāta. Cenšamies iemest vēl astoņus. No otras puses, saprotiet, man puskomanda ir jauniešu vecumā. Tas prāts nāks ar laiku, pieredzi.”

Gintam ģipsis?

„Vakardienas spēlē neveiksmīga epizode pie borta. Pirksts izgāja no ierindas, bet dabūja atpakaļ. Lauzts nav. Varēs spēlēt.”

Nākamā spēle vien 3.janvārī. Ko darīsiet?

„Galīgā atpūtā neiesim. Vēl vismaz līdz jaunajam gadam, kā minimums ,2-4 treniņiem ir jābūt.”

„Uz pozitīvas nots esam beiguši šo gadu. Tas ir galvenais. Nākamgad jādara viss iespējamais, lai uz treniņiem puiši nāktu. Tuvojas play-off. Kā jau esmu teicis, vislabāk veiksies tiem, kuriem būs fiziskā sagatavotība. Tās komandas arī atradīsies tur augšgalā.”

Šīs vakara spēles labākais FK „Bauska” spēlētājs Rolands Kovaļevskis uzskata, ka komanda uzvarēja pateicoties pašatdevei un cīņas sparam.

„Šovakar visi nocīnījāmies. Nebija nevajadzīgas, nepiespiestas kļūdas, kādas tās bija vakar. Sapratām, ka šovakar ir tā sauktā sešu punktu spēle, kas arī bija galvenais iemesls labi nospēlēt. Treneris teica, ka jāiegūst šajās spēlēs obligāti 6 punkti, ieguvām 5, bet arī nav slikti.”

Šovakar 2+2.

„Jā. Spēle gāja. Vakar treneris ielika pēdējo trešdaļu pie pirmās maiņas. Šodien jau visu spēli aizvadīju pirmajā maiņā. Vieglāk ir tādā ziņā, ka, piemēram, jaunieši, mēs skrienam un metam. Mazāk skatāmies piespēles. Turpretim ar „vecajiem” ir vairāk piespēles. Piemēram, Ģirts vienmēr iet velkošajā, taču visa Latvija zina, ka viņš nevis metīs, bet pados piespēli uz tukšiem vārtiem, tomēr pretinieki turpina uzrauties.”

Mārtiņš Krūms ,„Kurši” galvenais treneris, par spēli.

„Mums šovakar nebija divi no pirmās un divi no otrās maiņas, kas mums tāds liels robs. Taču, tās nav atrunas. Abas komandas laukumā gāja 5 pret 5. Mērķis bija apstādināt ātros uzbrukumus un kontrolēt bumbu. Sākot skrieties ar Bausku ,gribējām ātri atsist bumbas, kas beigās arī iegāza. Pie 0-3 nedaudz piebremzējām un izdevās mums pārņemt spēli. Zinot, ka Holstam patīk iznākt nedaudz vairāk ārā no vārtiem, liku izdarīt to vēl pēdējo ekstra piespēli uz tukšiem vārtiem. Spēli aizlauza tie ceturtie vārti, kurus ielaidām. Aizgājām uz ģērbtuvēm ar negatīvām emocijām, jo tā jau ir, kad domā par ielaistajiem, nevis iesistajiem vārtiem. Trešajā trešdaļā gājām ar domu pārtvert spēles gaitu. Uzreiz neiemest, bet pamazām veidot rezultātu.Taču daži spēlētāji ,izejot laukumā ar pieredzējušākajiem komandas biedriem, tik un tā sāka skrieties un mesties pa laukumu. Bauska malači. Labāk spēlēja, labāk realizēja momentus.Elvis arī šodien līmenī. Bauska bija pelnījusi uzvarēt.”

Spēles labākā spēlētāja gods FK „Bauska” rindās Rolandam Kovaļevskism.

Rezultativitātes punktus guva-

Rolands Kovaļevskis 2+2

Pēteris Zeltiņš 3+0

Valdis Vāvers 1+2

Rihards Mallons 2+0

Toms Niedre 1+1

Ģirts Laugalis 0+2

Pēteris Maziks 0+1

 

Nākamā spēle jau 2014.gada 3.janvārī, kad „Bauska” viesos tiksies ar komandu „Madona”. Spēles sākums plkst. 20:00.

Vēlam visai komandai un tās atbalstītājiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

 

Rakstu sagatavoja- A.Dulbe

Gads noslēgts ar uzvaru pār Kurši komandu

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija