Jaunatnes Olimpiādes dalībnieki gatavi startiem

2017-07-06 14:55

Šajā nedēļas nogalē 7., 8. un 9. jūlijā Cēsīs startēs VII Jaunatnes Olimpiāde. Starp labākajiem Latvijas jaunajiem sportistiem arī Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un novada sportisti.
Bauskas novada delegācija gatava doties uz VII Jaunatnes Olimpiādi.

Jaunatnes Olimpiādes sacensības notiks Cēsīs, Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Limbažos, Ogrē, Engurē, Priekuļos, Siguldā, Smiltenē, Valkā, Valmierā un Burtniekos.

Jaunie sportisti sacentīsies dažādos komandu sportaveidos, tai skaitā volejbolā, ielu basketbolā, florbolā un regbijā, bet individuālo meisterību sportisti prezentēs cīņas sportā, paukošanās, galda tenisā, loku šaušanā, airēšanā, peldēšanā un daudzos citos sportaveidos. Ar visu sacensību kalendāru, norises vietām un sporta veidiem var iepazīties mājaslapā http://cesis2017.olimpiade.lv .

Ceturtdienas pēcpusdienā Bauskas sportistiem novada domes ēkā labus panākumus vēlēja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Raitis Ābelnieks:

- Atvainojos sportistiem, ka nevarēšu piedalītes Olimpiādes atklāšanas cermonijā tiešo darba pienākumu dēļ pasākumos Bauskā. Jūs cīnīsieties pret saviem labākajiem vienaudžiem no visas Latvijas. Vēlu jums veiksmi, izturību un labus panākumus. Atcerieties, ka jūs, sportisti, prezentējiet savu novadu. Es ticu jūsu spēkam, ticu, ka smagi trenējāties, lai uzrādītu labus rezultātus, izcīnītu medaļas un pārspētu personiskos rekordus.  Bauskas novadā ir spēcīgi un prasmīgi sportisti. Nesiet novada vārdu ar godu un cieņu pret sevi, saviem treneriem un valsti.

Olimpiešus sveica arī Bauskas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktore Biruta Grantiņa.

Biruta Grantiņa:

- Novads un sporta skola dara ļoti daudz, lai mēs varētu sportot un trenēties, pārstāvēt savu novadu augsta mēroga sacensībās. Parādē soļojiet braši un stalti, uzvedieties kārtīgi arī ārpus sacensību norises vietām. Parādiet, ka no Bauskas nāk pieauguši, audzināti un kārtīgi sportisti.

Sporta centra «Mēmele» direktore Līga Rimševica sveica B.Grantiņu un sportistiem vēlēja labus rezutātus.

Līga Rimševica:

 
- Jūs visi esat izpildījuši kvalifikāciju un savu vietu Olimpiādē esat nopelnījuši. Dariet visu ko spējat, atdodiet sevi visu, lai sasniegtu labākos rezultātus. 

 

Jaunatnes Olimpiādes dalībnieki gatavi startiem

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija