Jelgavā trešais panākums pēc kārtas

2014-02-17 17:27

16.februārī pirmspēdējo spēli Jelgavas atklātajā telpu futbola čempionātā aizvadīja komanda „SC Mēmele/ Ceraukste”. Tiekoties pret FK „Jaunolaine” komandu, ceraukstieši izcīnīja trešo uzvaru pēdējās trijās spēlēs ar rezultātu 2:0.

Spēle iesākās ar ātru ceraukstiešu uzbrukumu, pēc kura Artūra Dulbes raidītais sitiens trāpīja pa vārtu pārlikni. „Jaunolaine” atbild ar pretuzbrukumu, bet briesmas neitralizē vārtsargs Āris Paužolis. Vairāk uzbrūk „Jaunolaine” komanda, pieturot bumbu ceraukstiešu aizsardzības zonā. „Ceraukste” atbild ar pretuzbrukumiem, no kuriem viens ir vārtus nesošs. Vārtu priekšā pie bumbas tiek Normunds Grunckis, kurš izdara vienu atsitienu pēc otra, taču ikreiz atsit vai nu vārtsargs vai pretinieka spēlētājs. Ar ceturto sitienu bumba atrod ceļu vārtos un rezultāts 1:0 „Ceraukste” labā. Pēc vārtu guvuma pretinieki palielināja apgriezienus uzbrukumā, aizmirstot par aizsardzību. „Ceraukste” vairākkārt noķēra pretiniekus uz pretuzbrukumiem 1:2 vai 2:3 ,taču tikai viens no šiem uzbrukumiem noslēdzās ar vārtu guvumu. Marks Kuncevičs atņem bumbu laukuma vidusdaļā un, izveidojot uzbrukumu 1:2 ,īstajā brīdi izdara lielisku piespēli otrā malā esošajam Artūram Dulbem, kurš raida bumbu jau tukšos vārtos ,panākot 2:0. Īsi pēc vārtu guvuma ar spēcīgu, tālu sitienu izceļās Nauris Jātnieks, taču bumba atsitas pret vārtu stabu. Kā vēlāk izrādījās, Naurim arī otrais sitiens pāris minūtes vēlāk atsitās pret vārtu stabu, un bumba arī šoreiz nelido vārtos. Pirmā puslaika beigās „Jaunolaine” uzbrūk mērķtiecīgāk, taču ceraukstieši notur aizsardzību vai vārtos pārliecinoši darbojas Āris. Pēc puslaika 2:0.

Spēles otrajā puslaikā ar bumbu krietni vairāk „Jaunolaines” komanda. Veidojot vienu uzbrukumu pēc otra, kuri nedod vēlamo rezultātu, jaunolainieši sāka piekopt aktiermākslu. Skaļie bļāvieni, iespaidīgie kritieni nesa vēlamo rezultātu un „Ceraukste” ātri vien savāca 5 sodus, kad vēl jāspēlē 12 minūtes. Ar katru nākamo pārkāpumu tiktu izpildīts soda sitiens. Lai kā „Jaunolaine” centās izprovocēt tiesnešus un spēlētājus, 6.sodu savākt viņiem neizdevās. Spēlei ritot, ceraukstieši arvien vairāk spēlē no aizsardzības, par uzbrukumu nedomājot. „Jaunolaines” pēdējo minūšu spiedienu izdodas izturēt. Darbojoties sakārtoti aizsardzībā un pārliecinošā vārtsarga spēle, „Ceraukstei” ļauj izcīnīt otro sauso, kopumā trešo, uzvaru pēc kārtas. Vārtu attiecība pēdējās trijās spēlēs 8:1 ceraukstiešu labā.

Pirms pēdējās spēles „SC Mēmele/ Ceraukste” komanda ieņem 3.vietu grupā ar sakrātajiem 13 punktiem 7 azvadītajās spēlēs.

Šajā spēlē "SC Mēmele/ Ceraukste" komandas rindās laukumā devās-

Āris Paužolis, Normunds Grunckis, Elvijs Vīlips, Nauris Jātnieks, Ansis Pavilons, Artūrs Dulbe, Marks Kuncevičs, Kaspars Priedolis un Kristaps Maskalis. 

Turnīra tabula

Rakstu sagatavoja- A.Dulbe

Jelgavā trešais panākums pēc kārtas

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija