Jelgavas kausā izcīnīta otrā vieta

2013-10-20 20:03

„SC Mēmele” šīs dienas sastāvs, no kreisās puses -  Normunds Grunckis, Juris Kopilovs, Artūrs Dulbe, Agris Grandovskis, Āris Paužolis, Artūrs Zomerovskis un Raivis Miļūns.

Šodien, pēdējo reizi „SC Mēmele” komanda devās uz Jelgavu, lai aizvadītu Jelgavas atklātā futbola čempionāta kausa spēles 7x7. Čempionātu baušķenieki noslēdza 4.vietā, tikai par diviem punktiem atpaliekot no trešās vietas ieguvējiem.

Pirmo četru čempionāta vietu ieguvējiem pirmā kausa kārta bija brīva, tai skaitā arī „SC Mēmele” futbolistiem.

Sākot kausa izcīņu no ceturtdaļfināla, baušķenieki aizcīnījās līdz finālam.Sniegumu krietni ietekmēja radušās traumas un  tukšais rezervistu soliņš. Nācās aizvadīt 3 spēles, spēlējot 7 vīru sastāvā, bez maiņām.

Pirmajā ceutrtdaļfināla kausa izcīņas spēlē baušķenieki uzveica „FK Mītava” vienību ar rezultātu 5-1. Lielisku precizitāti demonstrēja komandas seniors Agris Grandovskis, kuram trīs vārti šajā spēlē. Atlikušos divus precīzos raidījumus pretinieka vārtos ieraidīja Raivis Miļūns.

Pusfinālā jācīnās pret „FK 87”. Spēle ritēja ļoti līdzvērtīgi, abām komandām pārmaiņus apdraudot pretinieku vārtus. Savu gala vārdu teica Agris Grandovskis, kurš apvadot pretspēlētāju raidīja bumbu tālajā vārtu apakšējajā stūrī un 1-0 „SC Mēmele” labā. Pēc gūtajiem vārtiem aktīvāk uzbruka pretinieks, taču aizsardzība nostrādā godam, un tiek izcīnīta vieta kausa finālā.

„Jelgavs Blice” fināla pretinieks baušķeniekiem. Piesardzīgi spēlējot abām komandām, bumbu vairāk kontrolēja mājinieki. Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja jelgavnieki izvirzoties vadībā ar 1-0. Raizes baušķeniekiem sagādāja arī veselības problēmas. Trīs spēlētājiem slodze izrādījās par lielu, un kājās iemetoties krampjiem spēlētāju produktivitāte kritās, ko lieliski izmantoja pretinieki, gūstot vēl vienus vārtus un uzvarot puslaiku ar 2-0.

Otrajā puslaikā lieliska iespēja samazināt rezultātu starpību bija „SC Mēmele” spēlētājam  Raivim Miļūnam, taču bumba trāpa pa pārlikni. „Jelgavas blice” uzbrūk rezultatīvi un gūst trešos vārtus spēlē, kad jau 3-0 par labu jelgavniekiem. Sausā baušķenieki nepalika un vienā no uzbrukumiem vārtus guva šīs dienas komandas labākais ‘’snaiperis’’ Agris Grandovskis. Spēles turpinājumā, nedz vienai, nedz otrai komandai neizdevās neko mainīt un spēlei noslēdzoties ar 3-1, baušķenieki izcīna otro vietu Jelgavas kausa finālā.

Agris Grandovskis ar kausu.

Par labāko visa čempionāta vārtsargu tika atzīts „SC Mēmele”  Āris Paužolis.

Katrā komandā tika apbalvots arī visa turnīra katras komandas labākais spēlētājs. Šis gods „SC Mēmele” komandas labākajam vārtu guvējam Raivim Miļūnam.