Jubilejas Vasaras svētki

2014-07-07 15:44

Jūlija pirmajā sestdienā, Bauskas novada pašvaldības sporta bāzē uz saviem desmitās jubilejas sporta svētkiem pulcējās vairāk kā simts cilvēku ar funkcionāliem traucējumiem. Bija ieradušies arī viesi no Rundāles, Vecumnieku, Dobeles, Siguldas un Tukuma pašvaldībām. Šajā gadā sporta svētki cilvēkiem ar invaliditāti tika rīkoti sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas komiteju. 

Reģistrējoties, katrs svētku dalībnieks tika pie savas sirsniņas, ko sarūpēja Sarkanā Krusta darbiniece Olga Vilciņa. Svētku atklāšana iesākās ar dalībnieku gājienu. Pasākuma dalībniekus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis, savā uzrunā uzsverot katra klātesošā uzdrīkstēšanos un dzīves prieku, neraugoties uz veselības problēmām. Invalīdu sporta un rehabilitācijas biedrības „Bauska” valdes priekšsēdētājs Ilgonis Rencis saņēma apsveikumus no Tukuma un Siguldas kolēģiem. Svētku dalībniekus priecēja neliels koncerts, kuru sniedza deju grupa „Jasmīna” un talantīgais Bauskas jaunais dziedātājs Armands Rutkovskis.

Visas dienas garumā sportot gribētājiem bija iespēja iesaistīties pielāgotās fiziskajās aktivitātēs. Uz starta stājās arī dalībnieku ģimeņu locekļi, no kuriem pašam mazākajam „aktīvistam” bija vien pusotrs gadiņš. Savus spēkus 60m „čūskas” braucienā izmēģināja dalībnieki ratiņkrēslos, jāatzīmē, ka šajā reizē šo sportistu skaits sniedzās pāri desmitam.

Vasaras sporta svētku programma noslēdzās ar apbalvošanas ceremoniju, kurā aktīvākie no dalībniekiem saņēma medaļas un pārsteiguma balvas, kā arī kopīgām pusdienām, ko sarūpēja Anitas Adamaites vadītais uzņēmums.

 

Informāciju sagatavoja: Inga Ūbele