Komandas uzvarā līderi spēlē lieliski

2017-01-20 13:20

Latvijas basketbola 3.līgas (LBL3) čempionātā ar uzvaru 2.posmu sākusi «SC Mēmele/Bauskas BJSS» komanda. Baušķenieki izšķirošo izrāvienu veica pēdējā ceturtdaļā.

Bauskas basketbola klubs savās mājās 19.janvārī tikās ar BK «Jaunpils» spēlētājiem. Mača ievadā prasmīgāk spēlēja viesi (17:22), bet otrajā ceturtdaļā mājinieki nomētāja pretiniekus spēles nogriezni uzvarot ar 28:19. Cīņas vidū lieliski spēlēja Bauskas komandas spēlētājs Arnis Simsons, kurš guva četrus no četriem trīs punktu metieniem.
 
Trešajā ceturtdaļā komandas spēlēja līdzīgi. Viesi pirmspēdējo ceturtdaļu  uzvarēja ar 18:15 un pirms izšķirošajām desmit minūtēm mājiniekiem bija tikai +1.

Lieliska aizsardzība un precīzs uzbrukums pēdējās spēles desmit minūtēs ļāva baušķeniekiem gūt panākumu mačā. Viesi guva tikai deviņus punktus, uz ko laukuma saimnieki atbildēja ar 19. Baušķenieku izrāvienu ar precīziem divpunktu metieniem iesāka Ivars Zemītis, Toms Vilks, Mikus Karlovs un Arnis Simsons, bet tad sešus punktus pēc kārtas guva Elmārs Arcimovičs pieliekot treknu punktu uzvarai.
 


Komandas treneris Juris Ojāru par spēli. 

- Trešajā trešdaļā bijām vadībā ar +10, bet tad pārsvaru izsējām. Pēdējā spēles nogrieznī lieliski nostrādājām aizsardzībā, precīzi bijām uzbrukumā. Mača beigās izdevās praktiski viss. Starta piecinieks nospēlēja lieliski un precīzi. Gribētos uzteikt Elmāru, kurš pārtvēra daudz pretinieku piespēles, izveidoja labus momentus. Bijām fiziski spēcīgāki par pretinieku. Kad viņi sāka gurt, mēs turpinājām skriet.
 
- Vāja spēle padevās komandas jaunpienācējam Gintaram Plukass. Tikai divus punktus guva Niks Gaigalietis. Gintars spēlē jaunā komandā. Ir vajadzīgs laiks, lai pierastu pie komandas spēles stila, komandas biedriem. Gintars dažbrīd pieņēma nepārdomātus lēmumus, bet domāju, ka ar viņu viss būs kārtībā un viņš sajutīs spēli. Gaigalietis izdara daudz tādas lietas laukumā, kuras spēles statistikā neparādās. Niks līdz šim spēlēja kā 2. vai 3. nummurs. Tagad viņs darbojas kā ceturtais. Viņš paveic lielu darba apjomu aizsardzībā un gaužām vienkārši viņam nepietiek jaudas uzbrukumam. 

«SC Mēmele/Bauskas BJSS» komandas labā punktus guva – Ivars Zemītis – 20 p., Arnis Simsons 16p., Elmārs Arcimovičs – 15p., Toms Vilks – 14p., Niks Gaigalietis – 2p.

Nākamā spēle baušķeniekiem 26.janvārī mājās pret  «BJBS Rīga/ Pārdaugava/ Turība» komandu. Tad nedēļa brīva, bet jau 9.februārī savās mājās gaidāms duelis ar Iecavas «Dartija» basketbolistiem.
 

Komandas uzvarā līderi spēlē lieliski

punkti

tiesnesis | 2017-01-21

Viens no starta 5neka izlaists

Jauna diskusija