Kvēle/SC Mēmele no Rīgas atgriežas ar minimālu zaudējumu.

2012-12-12 20:33

Kvēle/Sc Mēmele šovakar viesos aizvadīja kārtējo LBL2 līgas spēli, kurā nācās piedzīvot minimālu zaudējumu ar -4 laukuma saimniekiem BK VEF-LSPA

Pirmajā ceturtdaļā abām komandām ar metienu precizitāti neveicās, kas arī bija redzams rezultātā. Pirmajās desmit minūtēs gūti tikai 19 punkti, un rezultāts 13-6 par labu laukuma saimniekiem.

Otrajā ceturtdaļā komandām ar punktu gūšanu veicās labāk. Kvēle/SC Mēmeles sameta 20 punktus, bet BK/VEF-LSPA iemeta 19. Otrā trešdaļa beidzās ar +6 laukuma saimnieku labā(32-26)

Otrais puslaiks aizritēja punkts punktā. Trešo trešdaļu uzvarēja Baušķenieki ar rezultātu 19-22. Pietuvojoties līdz vairs tikai -3 punktu robežai.

Pēdējā trešdaļa izvērtās rezultatīva, kurā ar +1 uzvarēja BK/VEF-LSPA basketbolisti, (22-21) kuri arī svinēja uzvaru visā spēlē ar rezultātu 73-69.

Kvēles/SC Mēmele galvenais treneris Kristaps Zeids pēcspēles komentāros bija tiešs un par spēles gaitu izteicās sekojoši,  ‘’Pirmā ceturtdaļa bija maz rezultatīva. Tas tamdēļ, ka abas komandas spēlēja ļoti labi aizsardzībā, bet uzbrukums piekliboja. Spēles sākumā LSPA basketbolisti mūs sedza ļoti agresīvi, neļaujot brīvi spēlēt uzbrukumā. Bijām tam gatavojušies, jo zinājām kā spēlē pretinieks, taču nedaudz pietrūka uzdrošināšanās pārņemt spēles gaitu. ‘’

Kas pietrūka? ‘’Veiksme. Noteikti veiksme. Pāris epizodēs nepaveicās. Atlika spēlēt divas minūtes un bija neizšķirts, sekoja pāris metieni, no kuriem daži neprecīzi, līdz ar to nepaveicās izspēlēt brīvu metienu uz grozu pēdējās sekundēs. ‘’

‘’Par nākotni runājot mums vajadzīga lielāka pārliecībā. Ar top komandām esam kā līdzīgs ar līdzīgu, ko arī pierāda šī spēle, kurā pretiniekos bija pagājušā gada vicečempioni. Vairāk pārliecības par sevi un rezultāti neizpaliks. Spēlējam jau labāk ar katru spēli. Puiši malači, man prieks par neatlaidību un atdevi laukumā. Darīja visu lai uzvarētu, taču, kā jau teicu- nedaudz nepaveicās. ‘’