Kvēle/SC Mēmele pieveic Liepājas Lauvas 2

2012-12-05 21:03

Šodien 5.12 Latvijas Basketbola līgas 2 spēlē Liepājā, mūsu komanda Kvēle/SC Mēmele ar rezultātu 75 : 69 pieveica Liepājas Lauvas 2 komandu.

Kvēle/SC Mēmele komanda veiksmīgi atgriezusies no Kurzemes, kur Liepājā aizvadīja kārtējo spēli čempionāta ietvaros.

Pēcspēles komentāros Kvēles galvenais treneris Kristaps Zeids stāsta,” Spēles plāns bija tāds pats, kāds pagājušajā spēlē. Pretinieki, gados jaunāki, tamdēļ izvēlējāmies spēlēt agresīvi, neskrieties ar viņiem, bet spelēt gudri. “

Atbildot, kā aizritēja garais ceļš un sagatavošanās spēlei, treneris sacīja, ‘’ Pirms spēles kopīgi visi paēdām. Runājāmies, smējāmies. Domāju, ka tas nāk komandas garam un saliedētībai tikai par labu. Puiši vairāk viens otru iepazīst, kas dod to komandas kodolu, jo lai būtu laba spēle, jabūt labam kolektīvam. Šajā ziņā manai komandai viss ir kārtībā!’’

‘’Par pašu spēles gaitu izsakoties, jāmin, ka trešajā ceturtdaļā atslābinājāmies, ļāvām brīvāk spēlēt pretiniekam. Problēma, ka nevaram stabili nospēlēt visu spēles laiku. Šādu kritumu pamatā ir iemesls, ka neesam vēl saspēlējušies, taču sezona nav ne teju pusē, un domāju, ka turpmāk puiši labāk saspēlēsies un aizvadīs stabilā sniegumā visu spēles laiku.’’

‘’Spēles rezultāts kopumā labs, jo uzvarējām, kas arī bija mērķis. Spēles ceturtajā ceturtdaļā nenolaidām rokas un izsēto pārsvaru trešajā trešdaļā pratām atspēlēt, un uzvarēt. Protams, varēja labāk, varējām pārliecinošāk uzvarēt. Visu cieņu puišiem, ka nospelēja līdz galam. Malači,’’ apmierināts par komandas cīņas sparu izsakās treneris.

Par nākotni - ‘’Protams, play-off. Jau no pirmās spēles tāds ir mērķis. Tālāk, jau iekļūšanas gadījumā, kā zinām - viss sākas no nulles, un iespējas ir visiem. ‘’