Kvēle/ SC Mēmele turpina uzvarēt

2013-01-29 22:04

Šovakar Iecavā, Kvēles komanda aizvadīja spēli LBL2 ietvaros. Kristapa Zeida vadībā Bauskas basketbolisti izcīnīja uzvaru ar rezultātu 74-61 pār Rīgas Stradiņu Universitāti.

Spēles sākumā Kvēle/ SC Mēmele izrāvās ar 6-0. Turpinot spēlēt pacietīgi, pārsvars saglabājās visu ceturtdaļu. Otro ceturtdaļu pretinieki nedaudz pietuvojās. Pēc puslaika +1 Kvēle/ SC Mēmele.

Otro puslaiku visiem no Rīgas iesākt izdevās labāk. Izvirzoties jau vadībā ar +7, taču Bauskas puiši ar to negrasījās samierināties, un spēli pārņēma savās rokās. Strādājot aizsardzībā pacietīgi un precīzi Baušķeniekiem izdodas atspēlēties un pārņemt vadība. Turpinot spēles iesākto gaitu, Bauskai izdodas pārspēt pretinieku ar rezultātu 74-61.

Kristaps Zeids, Kvēle/SC Mēmele treneris par spēli un ne tikai.

‘’Pamatā uzvara pateicoties aizsardzībai. Šodien puiši pacietīgi un precīzi nostrādāja. Ielaidām 61 punktu, kas ir labs rādītājs par labu aizsardzību. Šodien aizsardzība bija līmenī. Varbūt ne tik ļoti tie ielaistie punkti par to liecina, bet gan spēles kvalitāte, izpildījums. Visā visumā daudz nav ko piebilst. Spēle kvalitatīva un kā jau teicu, prieks par aizsardzību ‘’

Spēlējot Iecavā, gluži par mājas spēli to nevarētu nosaukt.

‘’Jā, noteikti piekrītu.Tas, ka nespēlējam SC Mēmele man ļoti nepatīk. Principā spēlējot Iecavā nav nekādas mājinieku priekšrocības, jo tā nav zāle, kurā trenējamies. ‘’

Līdz šim, esat apmierināts ar komandas sniegumu?

‘’Raugoties uz pozīciju esmu apmierināts. Protams, bija spēles, kuras varēja beigties savādāk, bet tāds ir sports. Šobrīd jā, esmu apmierināts ar komandas sniegumu. Treniņos strādājam, lai spēlētu arvien labāk, kas arī lēnām un pacietīgi nes augļus’’

Pats arī esat kaut kur spēlējis?

‘’Jā. Agrāk uzspēlēju Jaunatnes līgā. ‘’

Spilgtākās atmiņas.

‘’ Ak jaunība (smejas). Atceros, kā spēlējām pie Jūrmalas. Neatceros pret ko tieši, bet zinu, ka spēles laikā kopā iemetām 35 ‘’trīnīšus’’. Es no šiem 35 iemetu 10. Šīs atmiņas palikušās viss spilgtākās no laika, kad spēlēju. ‘’