Kvēle spēles beigās klūp un izlaiž uzvaru pret Jelgavu

2013-02-12 21:52

Kvēle/SC Mēmele šovakar uzņēma BK Jelgava-2, kuri pārspēja Bauskas komandu ar 85-88.

Spēles sākums fantastisks un Kvēle izdara pārliecinošu izrāvienu 29-12. Turpinājumā arī spēlē rit no rokas un puslaikā ejot rezultāts 49-30 par labu Kvēlei.

Otrajai spēles daļai sākoties spēle ritēja ļoti saspīlēti un pretinieki nedaudz samazināju starpību līdz -9. Pēc nospēlētām 30 minūtēm 70-61.

Spēles pēdējās desmit minūtes Kvēlei izvēršas gaužām neveiksmīgas. Viesiem uzvarēja ceturto ceturtdaļu ar 15-27 un visā spēlē Jelgava-2 svinēja uzvaru ar 85-88.

Kvēle/ SC Mēmeles rindās pēc slimības atgriezās Armands Seņkāns, kurš arī šovakar sameta visvairāk punktus no savas komandas. Seņkāna kontā 22 punkti un 10 atlecošās bumbas.

Viesiem rezultatīvākais spēlētājs bija Artūrs Ausējas ar 33 punktiem un 5 atlecošajām bumbām.

Kvēle/SC Mēmele trenera Kristapa Zeida pēcspēles komentāri.

Spēles sākums izdevies, par ko daudz sūrojies pirms tam, ka sākums nevedas. Taču arī lieliskais sākums neglāba no zaudējuma.

‘’Spēle iet 40 minūtes, nevis 20. Ar aizsardzību dabūjām to +20, taču ar to pašu aizsardzību ielaidām tik pat un vairāk. Šķiet pārāk ātri spēlētāji sapriecājās par uzvaru, lai gan piekodināju, ka ir jāspēlē visu laiku, nevar atslābināties. ‘’

Spēles beigas..

‘’Godīgi pateikt- likās, ka daži negrib uzvarēt. Kādi 2-4 spēlētāji spēlēja tā, it kā viņi nevēlētos, lai šovakar komanda izcīna uzvaru. Jāspēlē ir visiem maksimāli, tiklīdz kāds atslābinās, tā uzreiz jūtams komandā svārstības un uzreiz tas ietekmē spēles gaitu.’’

Seņkāns is back.

‘’Seņkāns neapšaubāmi ir līderis, kurš komandā spēlē arī psiholoģisku lomu, kā komandas līderim viņam jābūt ir paraugam. Diemžēl pārējie priekšējā līnijā nenospēlēja savu spēli un daudz kļūdījās, lai noslēgtu rezultatīvi uzbrukumu’’

Astē sēž Ogre/LDz Cargo.

‘’Šajā turnīrā ir grūti prognozēt kas notiks. Katra komanda spēj uzvarēt stipros un pamanās zaudēt švakajiem. Ogre ir tuvu, taču abi esam stabili play-pff zonā, taču, protams, mēs cenšamies nokļūt turnīra tabulā augstāk’’

Šodien nebija Jurģis, Māris un Endzelzs.

‘’Jurģis netika, pārējiem traumas. Endzēnam tā smagāk, un ceram, ka uz play-off viņs atgriezīsies komandas sastāvā’’

VEF zaudēja.

‘Jā, žēl. Pēc spēles pateica, ka zaudēja. Zaudēja tā, pat kā mēs (smejas), iesāka lieliski, bet pēc tam pārsvaru izsēja un beigās pamanījās zaudēt. Nekas, gan Vefiņš uzvilks Bilbao un tiks tālāk. ‘’