Kvēles basketbolisti pāriet pāri Rīgas DSN

2013-01-23 21:42

Šovakar savu pārliecinošāko uzvaru izcīnīja Kvēle/SC Mēmele. Baušķenieki spēles sākumā, respektīvi, pirmajā trešdaļā atradās iedzinējos ar -11, taču prata saņemties un uzvarēt pretinieku ar rezultātu 46-72.

Spēles sākums pagalam neveiksmīgs. Jau pirmajā trešdaļā -11. Taču trenerim pieņemot pareizus lēmumus, Kvēle maina spēles gaitu un ne tikai atspēlējās, bet visā spēles garumā iznīcināja BJBS Rīga/DSN ar +26.

Pēc pirmās trešdaļas 21-10 par labu mājiniekiem. Izrādās, šie pirmo 10 minūšu punkti Rīdziniekiem izrādījās teju puse no visu punktu bagāžas. Nākamajās 30 minūtēs izdodas iemest 25 punktus, pateicoties Kvēles lieliskajai darbībai aizsardzībā.

Otrajā trešdaļā Kvēle kardināli maina spēles gaitu. Atspēlējoties no -11 punktu deficīta ejot pārtraukumā Bauskai pēc otrās ceturtdaļas +2.

Trešajā ceturtdaļā 12-24. Bauskas basketbolisti turpina iesākto veiksmīgi spēlējot kā aizsardzībā tā uzbrukumā.

Ceturtajā trešdaļā Bauska nokārto visas formalitātes un palielinot pārsvaru iznīcina pretinieku. Spēles beigu rezultāts 46-72 par Labu Kvēle/SC Mēmele.

Kristaps Zeids, Kvēle/SC Mēmele galvenais treneris par spēli.

Sākums pagalam neveiksmīgs, kas šosezon komandai raksturīgi...

‘’Diemžēl, bet Jums taisnība. Jau pirms tam mums bija šādās problēmas, un nu jau atkal. Mūsu ‘’slavenais’’ sākums. Ja no sākuma neizdodas iemest ātrus punktus, tad neveiksmīgs sākums ir teju kā tradīcija, kura, protams, jālauž.’’

Otrajā ceturtdaļā komandas sniegums uzlabojās. Kas izmainīja spēles gaitu?

‘’ Izmainījām aizsardzību. Pamainījām spēlētājus. Aizsardzība kļuva stiprākā, spēcīgāka, līdz ar to pretinieki nevarēja tikt ar mums garām. Nevarēja iemest. Līdz ar to, mums bija tikai jāiemet, ko arī darījām. Uzbrukums sākas no aizsardzības- šodien tas tika pierādīts. ‘’

Punktu gūšanas ziņā izteiktu līderu šovakar nebija.

‘’Tas labi (smejas), jo uzvarējām, bet ja nopietni, tad diemžēl Armandam ir rokas savainojums. Taču, kā redzam, tas arī šķiet bija iemesls, lai komanda darbotos daudz saliedētāk. Iespējams spēlētāji zināja, ka Armands nevarēs parādīt savu labāko sapēli, un tad katrs darīja ko varēja. Vairāki spēlētāji sameta pa 10 un 8 punktiem katrs. ‘’

Nākamā cīņa pret Stradiņiem. Prognozes?

‘’Pirmajā spēlē zaudējām -20. Zaudējām pārliecinoši. Protams, šobrīd ceram atriebties par zaudējumu. Katrā spēlē ejam ar domu uzvarēt. Ar šo domu iziesim laukumā arī pret Stradiņiem. ‘’

Kuri labāki, Ventspils vai VEF?

‘’Patika, kā Ventspils iesāka sezonu. Taču tagad kaut kas buksē viņiem. Man personīgi labāki liekas VEF. Visu sezonu parāda labu spēli, arī tad, ja nākas zaudēt. Domāju, ka šī ir viņu labākā sezona līdz šim. Pret Eiropas Top komandām cīnās kā līdzīgs ar līdzīgu. Tāpēc, savstarpējā spēlē es ‘’liktu’’ uz VEF. ‘’