LBL3 baušķeniekiem sagrāve zaudējumā

2013-10-26 15:52

Piektdien, 25.oktobrī „Bauskas BJSS” basketbolisti piedzīvoja sagrāvi pret „Sigulda” komandu ar rezultātu 78-42, LBL3 ( Latvijas basketbola līgas) čempionāta ietvaros.

 

Spēles sākums samērā veiksmīgs, izdodas izrāviens 5-11. Turpinājumā pārsvars vēl pie rezultāta 12-13, taču tā arī bija pēdējā reize šajā spēlē, kad „Bauska” basketbolisti bija vadībā. Pirmā ceturtdaļa zaudēta ar 16-13.

Otrā ceturtdaļa aizrit līdzīgā manierē, pamazām mājiniekiem palielinot pārsvaru. Spēles otrās ceturtdaļas rezultāts 19-11. Bauskai pēc puslaika, vēl pagaidām tikai -10.

 

Īsta katastrofa baušķenieku izpildījumā sākās tikai spēles otrajā daļā. Trešā ceturtdaļa zaudēta ar 15-3.

Mazliet par spēles otro daļu- trešās ceturtdaļas visi trīs punkti tika gūti izpildot soda metienus. No spēles netika gūti punkti 14 minūtes. 20 metienus pēc kārtas baušķenieki nespēja pārvērts punktos. Visā spēlē tika iemesti tikai 2 no 28 izmestiem trīs punktu metieniem.

Ceturtā ceturtdaļa mazliet gaišākās krāsās. Tiek gūti 15 punkti. Tiesa, pretinieks gūst 28 punktus, un šoreiz likumsakarīgs zaudējums ar rezultātu 78-42.

Komandai šajā spēlē nepalīdzēja komandas līderis Ivars Zemītis un Dāvis Kravalis. Tiesa, ietekmēt spēles rezultātu šie spēlētāji noteikti varētu, bet, komandai iemetot 2/28 tālmetieniem ir viela pārdomām.

 

Juris Ojāru atzina, ka lielākoties visi metieni ir bijuši brīvi un netraucēti, „Mēs vienkārši nevarējām iemest. Metieni brīvi, izspēlējām, lai varam uzmest nepiesegti, bet nekā. Met no kurienes gribi un kā gribi, bet iemest nevarējām. Neviens.”

 

„Protams, pietrūka Zemītis un Kravalis, bet jāmācās spēlēt bez līderiem. Varbūt zemapziņā katrs juta to, ka pietrūkst šie divi spēlētāji, bet galu galā, paši bijām uz laukuma, paši spēlējām. Viss bija pašu rokās.’’

 

„Pretinieki savas iespējas izmantoja. Viņiem krita šodien iekšā, tikpat kā viss, bet mums nē. Metienus izdarījām daudz, ja precizitāte būtu labāka, tad arī bez līderiem mēs varam cīnīties par uzvaru ar jebkuru pretinieku.’’, Juris piebilst.

 

„Bauska BJSS” komandā Jānim Lietavietim 12 punkti, 8 atlecošās bumbas.

Arnim Simsonam 9 punkti un 8 atlecošās bumbas.

Renārs Rupkus 9 punkti un 4 atlecošās bumbas.

 

Pašlaik „Bauska BJSS’’ komanda ieņem 7.vietu turnīra, 14 komandu konkurencē.

Nākamā spēle trešdien, 30.oktobrī, plkst. 18:00 pret „ Pārdaugava” komandu, kurai viena uzvara, trijās aizvadītajās spēlēs.

 

Rakstu sagatavoja- A.Dulbe