Mēmeles Sporta komandas ūdensmotosportistiem teicami rezultāti Jelgavā

2015-07-05 20:51
 
Sestdien, 4.jūlijā Jelgavas pilsētas promenādē norisinājās Latvijas atklātā čempionāta ūdensmotosportā 2.posms. Ierodoties, laikapstākļi lutināja braucējus un skatītājus. Uzsākot treniņbraucienus, viens no Mēmeles Sporta komandas, Viesturs Lācis, izcēlās ar burvīgu manevru. Ejot līkumā, sportists atdūrās pret vilni un laiva apgāzās. Sportists tajā momentā nekrita panikā un mierīgi izpeldēja no ūdens. Viesturam tā bija pirmā reize, kad viņam ir noticis šāds atgadījums, un viņš izsaka ļoti lielu pateicību mehāniķiem, kuri 30 minūšu laikā laivu dabūja atpakaļ pie dzīvības. Pārējiem sportistiem treniņbraucieni norisinājās mierīgi, un 12.00 varēja sākties sacensības.
JT - 250 laivu klasē Endija Zaumane izcīnija 3.vietu. Braucieni bija baudāmi un sacīkstes bija sīvas. Laura Lakovica - Lakoviča sagādāja lielu prieku faniem. Skatītāji viņas dēļ cēlās kājās, aplaudēja un skaļi gavilēja, jo pirmajos divos braucienos rādīja vēl nekad neredzētas braukšanas prasmes un varēja cīnīties par vietu uz pjedestāla. Kopvērtējumā Laura sagādāja dāvanu mammai un māsai, sasniedzot karjeras labāko rezultātu - 4.vietu.
GT - 15 klasē pirmajā braucienā Miks Zaharčenoks pie bojas kļūdījās un apgriezās pretēji braukšanas virzienam, kā rezultātā braucienu neieskaitīja, taču otrajā un trešajā braucienā Miks uzvarēja un kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu. Nils Slakteris šoreiz lielās konkurences dēļ ieguva 5.vietu.
T - 550 laivu klasē Reinis Paegle rādīja brīnumus. Skatītāji cēlās kājās un vēroja sportista labo sniegumu, jo Reinis līkumos apsteidza sīvākos konkurentus, kā arī, veicot spožāko sniegumu savā karjerā šajā laivu klasē, izcīnīja 1.vietu un sagādāja prieku gan vecākiem, gan saviem kaislīgākajiem faniem. 2.vietu izcīnīja Dmitrijs Anikejevs un komandai ieguva vērtīgus punktus.
S - 550 klasē Kristaps Paegle, gatavojoties Eiropas čempionātam ūdensmotosportā, kas norisināsies no 18.-19.jūlijam Alūksnē, visus braucienus brauca pārliecinoši un stabili, iegūstot godpilno 1.vietu. Jānis Sējāns izcīnīja 2.vietu.
OSY - 400 laivu klasē 1.vietu izcīnīja Gintaras Marcinkus, visus braucienus nobraucot stabili. Viesturs Lācis neparādīja savu labāko sniegumu, braucienos kļūdoties, kas liedza iespēju cīnīties par 2.vietu, kā arī bija jūtamas sekas pēc treniņa neveiksmes. Kopvērtējumā Viesturs izcīnīja 3.vietu.
FR - 1000 klasē Ieva Millere neaizvadīja savas labākās sacīkstes, gadoties ķibelēm startos un braucienu laikos, kopvērtējumā iegūstot 4.vietu.
F - 2 klasē Uvis Slakteris aizvadīja ļoti veiksmīgu treniņu 8 stundu izturības braucienam, kas norisināsies pēc nedēļas Augustovā, un izcīnīja uzvaru.
Kopvērtējumā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Mēmeles sports komanda, neatstājot nekādas cerības pārējām komandām. Komanda vēlas pateikt lielu paldies skaļākajiem un labākajiem faniem, kuri bija kaislīgi un visas dienas garumā nežēloja savas balssaites. Bauskas fani, atbalstot savu komandu ar savu entuziasmu un šarmu piesaistīja Jelgavas publiku, jo Mēmeles sportisti rādīja baudāmas sacensības Jelgavas promenādē. Paldies Riga Powerboat team un Bauskas domei, kas komandai sniedz ļoti lielu atbalstu.
Gan braucēji, gan fani svinēja uzvaru Mēmeles krastā, leģendāri atpūšoties un izbaudot spilgti iegūtās emocijas visas dienas garumā.
Rakstu sagatavoja: Ance Anete Buka

Mēmeles Sporta komandas ūdensmotosportistiem teicami rezultāti Jelgavā

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija