Metiens no centra atnes uzvaru Bauskas basketbolistiem

2013-02-28 22:38

Šovakar Kvēles basketbolisti aizvadīja fantastisku spēli , kuri izbraukumā tikās ar Ogre/LDz Cargo komandu. Saspringtā spēles galotnē aukstasinīgāk un precīzāk nospēlēja Bauskas basketbolisti, kuri uzvaras grozu guva metot no... laukuma centra! Kā tas notika, lasi zemāk.

Spēle iesākās ar minimālu pārsvaru pār pretinieku. Pēc pirmajām 10 minūtēm 22-19 par labu Kvēles/SC Mēmele basketbolistiem. Otrajā ceturtdaļā spēles svari sasvērās uz otru pusi un Ogres basketbolisti pārņēma vadību. Pēc puslaika 34-42 par labu Ogre/LDz Cargo komandai.

Maz rezultatīvā trešajā ceturtdaļā abas komandas kopā sameta tikai 20 punktu. Attiecīgi 13 punktus sameta Bauska un 7 punktus Ogre.

Pēdējā ceturtdaļā notika tas, ko neviens negaidīja. Vispirms jāatzīmē tas, ka Kvēles basketbolisti pēdējo ceturtdaļu aizvadīja lielākoties iedzinēju lomā. Līdz spēles beigām jāspēlē 30 sekundes un komandai -3 punkti. Veicot izspēli, Armands Seņkāns saņēma bumbu un raidīja sarežģītu metienu, pāri pretinieka sedzēja rokām...bumba grozā! Atlikušas vien dažas sekundes, kad uzbrukumā jau pretinieks. Ogres basketbolisti velk laiku, cenšoties izkombinēt brīvu metienu, kas izdodas, bet.. bumba neiekrīt grozā. Pirmais pie atlecošās bumbas tika Krists Volfmanis, kurš uzsāka driblu, taču, lai aizskrietu un iemestu laika nepietika. Atlikušas trīs sekundes un Volfmanis met,vēl pirms centra līnijas un.. iemet!!! Līdz ar beigu signālu izdodas izraut uzvaru ar rezultātu 68-65.

Lielisks Kvēles/SC Mēmele rindās Armands Seņkāns, kuram 29punkti un 7 atlecošās bumbas. Aivaram Indrikovam 14 punkti un 6 atlecošās bumbas.

Ogres komandā rezultatīvākais Rolands Pauliņš, kuram 17 punkti un 6 atlecošās.

Treneris Kristaps Zeids, Kvēle/SC Mēmele treneris neslēpa emocijas un lielo prieku par uzvaru.

‘’Kas par spēli! Jums vajadzēja būt šeit! Jums vajadzēja redzēt! Tas bija lieliski, ‘’ treneris izteicās uzreiz, kā pacēla telefona klausuli.

‘’Spēle fantastiska. Seņkāns izlīdzināja, iemetot ļoti sarežģītu metienu. Un tad Volfmanis ar metienu no centra, pat pāris soļus pirms centra izrāva uzvaru. Visi saskrējām čupā, un gandrīz nospiedām Volfmani. (smejas)’’

‘’Taču uzvara nāca visas spēles garumā. Mēs lieliski aizstāvējāmies. Otrajā puslaikā ielaidām tikai 23 punktus. Aizsardzība ļoti organizēta. Lieliska spēle. Nav ko teikt ‘’

Ja par spēli viss ir pateikts, varbūt nedaudz par kaut ko citu. Saki, lūdzu, LBL Zvaigžņu spēli skatījies?

‘’Sekoju līdzi. Patīk pavērot, kā labākie līgas basketbolisti spēlē un izklaidē skatītājus ar konkursiem.  Šogad vēl tika piekodināts- pārāk nevajag aizrauties ar šovu spēles laikā, ko arī viņi lieliski izdarīja. Šogad bija labs basketbols, tādam, kādam zvaigžņu spēlē jābūt. ‘’

Labākā Zvaigžņu spēles daļa.

‘’Protams, ka slum-dunk konkurss. Es uzskatu, ka šajā jomā mums ir labākais- Dārgais. Viņš ir lielisks dankeris. Kāda ir viņa izdoma un izpildījums ir kaut kas vienreizējs. Domāju, top pasaules dankotājs. ‘’

Labi. Tagad par tavu komandu. Kā tu sodi spēlētājus, ja viņi nokavē treniņu?

‘’Nelaižu laukumā. Nu labi, tik traki nē, bet ievērojami samazinu spēles laiku, taču tas gadās ļoti reti, jo mums šādu problēmu nav. Parasti, kavējumam, ja tāds ir, ir patiess un nopietns iemesls. Mums viss ir izrunāts, un mēs lieliski saprotamies ar spēlētājiem’’

Daudzi izrunājas, iebilst?

‘’Ne gluži. Kādreiz kāds kaut ko pasaka, bet tas vairāk uz humoru, lai ir par ko iesmiet. Tad nomierināmies un turpinām strādāt. ‘’

Cik ir 2x2 Kubā?

‘’(smejas) šo es zinu. Tik pat cik Latvijā. ‘’

Arī Armands Seņkāns dalījās pēcspēles iespaidos ar sportsbauska.lv

Kādas sajūtas pēc spēles?

‘’Vienreizējas. Vispirms es ieliku trīni, tad vēl Volfmaņa brīnumetiens. Vienkārši lieliska spēle. Taču domāju, ka uzvarējām, jo šodien mums bija laba aizsardzība. ‘’

Pati spēle. Grūti bija?

‘’Jā. Praktiski visu spēli bijām iedzinējos. Dzināmies pakaļ. Aizsardzībai daudz darba bija, bet komanda izturēja un vēl vairāk-izrāvām uzvaru.’’

Veiksme..

‘’Kur bez veiksmes. Kā saka- stiprākajam palīdz veiksme. Šodien veiksme mūsu sabiedrotā. Taču, ja arī neiemestu Volfmanis no centra to metienu, papildlaikā visādi būtu varējis būt. ‘’

Pēc spēles kā komandā atmosfēra?

‘’Fantastiska. Visi priecājamies, jūtamies labi. Cik, tad bieži sanāk izcīnīt šādas uzvara! Jāpiemin, ka pilnas bija tribīnes un ne jau mūs viņi atbalstīja. Visu laiku līdzjutēja dzina uz priekšu Ogres komandu. Domāju bez līdzjutējiem, viņiem ietu grūtāk, taču pēdējais metiens apklusināja visas tribīnes. Fantastiskas sajūtas. ‘’

Nākamā spēle 5. Martā, SC Mēmele plkst. 20.00. Kvēles basketbolistiem pretī stāsies Gulbenes BJSS/Buki.