Neskatoties uz kārtējo zaudējumu, baušķenieki spēlēs play-off

2014-03-20 09:09

Otrdien, 18. martā Latvijas basketbola trešās līgas čempionātā spēli aizvadīja baušķenieku pārstāvētā komanda „Bauskas BJSS”. Baušķeniekus uzņēma vienība „Saulkrasti”, kuri tabulā ieņem trešo pozīciju. Bez komandas līdera, Ivara Zemīša ierindā, „Bauskas” komanda piedzīvoja zaudējumu ar 82-62.

Iepriekšējo spēli savā starpā, abas komandas aizvadīja līdzvērtīgi. Toreiz, Bauskā viesi uzvarēja ar 73:80.

Lai arī sākumā baušķenieki atradās vadībā ar 8:12, spēles gaitā rezultāts kļuva 18:18, bet pēc pirmās ceturtdaļas 21:18 mājiniekiem par labu.

Otrās ceturtdaļas laikā "Saulkrasti" komanda veic izrāvienu ar 33:19, taču Arnis Simsons spēlē precīzi no trīs punktu līnijas gūstot 9 punktus, kuram pievienojas Eliss Upenieks ar precīzu raidījumu un rezultāts kļūst blīvāks, 35:31.Diemžēl atlikušajās 3,5 minūtēs mājinieki uzņem apgriezienus, uz panāk 44:33.

Veiksmīgi „Bauska” nospēlē spēles trešo ceturtdaļu, kuru uzvarot ar 18:22 izdodas pietuvoties līdz nieka – 7 punktiem. (62:55)

Kā izrādījās, spēki un precizitāte baušķeniekiem pietika vien spēles pirmajām 30 minūtēm. Spēles beigu ceturtdaļā gūti vien 7 punkti, uz kuriem mājinieki atbild ar 20. Beigu rezultāts 82:62 „Saulkrasti” komandai par labu.

Labākais „Bauskas BJSS” rindās Arnis Simsons ar gūtajiem 22 punktiem, 8 atlecošajām bumbām un 2 rezultatīvām piespēlēm.

Eliss Upenieks 11 punkti, 3 atl.b.; Rinalds Ņikaņins 9 punkti, 5 atl.b., 1 piesp.; Toms Vilks 8 punkti, 5 atl.b., 5 piesp.; Edgars Markūns 8 punkti, 3 atl.b.; Juris Ojāru 4 punkti, 2 atl.b., 1 piesp.

 

Juris Ojāru, „Bauskas BJSS” spēlējošais treneris par spēli.


„Vienubrīd, trešās ceturtdaļas beigās bija vien - 7 punkti. Pēdējā ceturtdaļā pietrūka spēki garajā galā, kā arī iegāza precizitāte no 3 punktu līnijas. Izmetām ļoti daudz metienus, kuri pārsvarā bija brīvi. Vajadzēja tikai trāpīt, tomēr mums vienkārši nekrita.”

„Kopumā gan es, gan galvenā trenere ar spēli ir apmierināta. Nav starpība vai zaudējam ar - 10 vai - 20. Šobrīd galvenais ir, lai uzspēlē arī jaunie. Labi nospēlēja Reinis Krūmiņš, kurš aizsardzībā izdarīja to, ko prot viss labāk - atrast pareizu pozīciju, pacelt rokas un neļaut pretiniekam iemest, izcīnīt bumbas zem groza.” turpina treneris.

„Pat reiz trenējamies un gatavojamies play-off. Redzēs, kurā vietā noslēgsim regulāro čempionātu un kāds pretinieks nāks pretī.” tā Juris Ojāru.

 

Pēdējo spēli regulārajā čempionātā „Bauskas BJSS’ komanda aizvadīs 27. martā, SN „Mēmele” plkst. 19:00, kad tiks uzņemta turnīra līderkomanda BK „Salacgrīva”.  

 

Rakstu sagatavoja - A.Dulbe

 

Neskatoties uz kārtējo zaudējumu, baušķenieki spēlēs play-off

basketball

Uldis2 | 2014-03-21

Par Play-off bijām droši jau pirms trim mēnešiem Uldi! Labāk ej uzraxti, kautko par iecavu! :)

basketbols

Uldis | 2014-03-20

Vispār jau par vietu play-off Bauska varēja justies droša tikai vakar, kad BK "Dartija" zaudēja RTU.

Jauna diskusija