Nils Slakteris Monako saņēmis pasaules čempiona balvu, komanda gatavojas sezonai

2018-03-20 13:38
 
Cītīgi un ar milzu apņēmību jaunajai ātrumlaivu sacensību sezonai gatavojas komanda «Mēmeles sports». Tās dalībnieks, Nils Slakteris Monako saņēmis pasaules čempionāta balvu.

Latvijas Ūdens motosporta federācijas (LŪMSF) viceprezidents Dmitrijs Šillers, Nils Slakteris un LŪMSF prezidents Atis Slakteris

 
Jaunais Latvijas ūdensmotosportists, «Mēmeles sports» komandas braucējs, baušķenieks Nils Slakteris pagājušajā nedēļā Monako saņēmis pasaules čempiona balvu, informē Latvijas ūdens motosporta federācija.

Ūdens motosporta federācijas 2017. gada sezonas pasaules čempionu apbalvošanas Gala ceremonija risinājās Monako ikoniskajā Zvaigžņu zālē («Salle des Etoiles»), balvu saņemot arī Nilam Slakterim, kurš pērn kļuva par pasaules čempionu «Formula Future» trešajā klasē.

Šajā ļoti prestižajā ceremonijā aicināti piedalīties bija tikai pasaules čempioni un viņu komandas. Tā kā Ūdens motosporta federācija ir viena no vecākajām pasaulē un tās mītne atrodas Monako, šo pasākumu ar līdzdalību pagodina arī Monako princis Alberts II.

«Tas liecina, ka mēs savu pieredzi un zināšanas mākam nodot jaunajai paaudzei. Mums ir izveidojusies skaitliski liela un profesionāla jauniešu izlase, kas ļauj cerēt uz Latvijas sportistu panākumiem arī nākotnē. Esam lepni par mūsu jauno pilotu, jo ne katram karjerā ir dota iespēja piedalīties tik prestižā pasākumā. Dzīvē ir vairākas lietas, ko nevar nopirkt par naudu. Viena no tām ir tikt uzaicinātam uz prestižo Zvaigžņu zāli. Un mūsu jaunais sportists to jau ir paveicis,» paudis Latvijas Ūdens motosporta federācijas (LŪMSF) viceprezidents Dmitrijs Šillers.

Šādas ceremonijas ir ierastas tieši motoru sporta veidiem, jo savus čempionus līdzīgi apbalvo arī Starptautiskā Motosporta federācija (FIM) un Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA).


Aiz kalniem nav arī Latvijas atklātā čempionāta ātrumlaivām jaunā sezona.
 
Kā jau katru gadu, arī šogad sacensībās piedalīsies viena no Latvijas spēcīgākajām un titulētākajām komandām «Mēmeles sports». 
Viens no komandas dalībniekiem Kristaps Paegle informē, ka Latvijas čempionāts sāksies 2.jūnijā, kad Jūrmalā notiks 1.posms. Kopumā paredzēti seši Latvijas čempionāta posmi ar noslēguma sacensībām 13.oktobrī Liepājā.
 

«Mēmeles sports» komandas dalībnieks Kristaps Paegle:

- Zināms, ka komandai šogad pievienosies jauns braucējs GT-15 klasē. Nils Slakteris un Laura Lakoviča-Lakovica turpinās braukt GT-15 klasē, bet Miks Zaharčenoks startēs GT-30 grupā, kur līdz šim Bauskas komanda nebija pārstāvēta.  Reinis Paegle turpinās startēt F-4, bet Viesturs Lācis OSY-400 grupā, savukārt Didzis Jovaiša brauks Gliseros FR-1000 klasē. Mērķis šogad ir uzvarēt Latvijas čempionātā un turpināt piesaistīt jaunos braucējus. Prieks, ka kā jau katru gadu, titulētais Uvis Slakteris Latvijas čempionātā pārstāvēs Bauskas komandu.

 

Nils Slakteris Monako saņēmis pasaules čempiona balvu, komanda gatavojas sezonai

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija