Notikumiem bagātā spēlē Bauska nosargā uzvaru pār Ulbroku

2015-10-04 14:44
Aizraujošā, asumiem bagātā un rezultatīvā mačā, vakar, savu otro uzvaru tik pat spēlēs guva FK «Bauska» komandas vīri, kuri ar rezultātu 8:7 uzvarēja «Ulbroka/FS Masters» florbolistus.
 
FK «Bauska» komanda  joprojām ir vienīgā, kura jaunajā «Elvi» līgas sezonā vēl nav piedzīvojusi zaudējumu. Tiesa, jau šodien baušķeniekus sagaidīs liels pārbaudījums, lai šo sēriju turpinātu. Pretiniekos «Mogo-RTU/Rockets», komanda, kuru Bauskai kopš 2009lgada izdevies uzveikt vienreiz – 2012.gadā, spēlējot mājās ar rezultātu 5:4. Parējās 11 cīņās pārāki ir bijuši studenti. Tiesa, šobrīd galvaspilsētas klubs nebūt nespēlē savu labāko florbolu – trijās spēlēs vien trīs punkti, kas dod pamatotas cerības, ka šovakar mūs atkal sagaida fantastisks florbola vakars ar, cerēsim, mājinieku uzvaru!
 
Vakar saspringtā spēles galotnē, baušķenieki, lai arī gandrīz izlaida 5 vārtu pārsvaru, prata nosargāt minimālu uzvaru ar 8:7.
 
Pirmā perioda laikā mājinieki ieguva trīs golu pārsvaru, bet pēcspēles soda metienu atkal nespēja realizēt Rolands Kovaļevskis - šosezon jau otro no spēles, bet vienu pēcspēles soda metienu sērijā. Vēlam veiksmi Rolandam atgūt pretinieku vārtsarga sarūgtināšanas prasmes, kādas viņš demonstrēja pērn! Samainoties laukuma pusēm, tajos pat vārtos ar diviem precīziem metieniem izcēlās viesi, panākdami 3:2. Interesanti, ka pirmie deviņi goli tika samesti tikai vienos vārtos, tālākajos no ieejas s/n Mēmele.
 
Izšķirošie notikumi risinājās trešās trešdaļas laikā. Vispirms mājinieki salādēja piecus golus un izvirzījās vadībā ar 8:3, bet viesi negrasījās padoties. Sākoties asumiem, komandas spēlētāji kļuva ļoti emocionāli un katra cīņa bija uz soda robežas. Desmit minūtes pirms mača noslēguma, noraidījumu līdz spēles beigām saņēma FK «Bauska» komandas spēlētājs R. Kovaļevskis. Turpinājumā baušķenieku rindās divu minūšu noraidījumi arī Pēterim Zeltiņam un Andrim Levītim, bet sarkanās kartiņas saņēma mūsu Nikita Maksurovs, par to, ka viņam uzgrūdās virsū pretinieks, un Reinis Kirilko, par komandas biedra un sevis aizstāvēšanu. Tiesneši, protams, izpelnījās krietnu kritikas devu  no skatītāju puses, spēlētājiem un pat treneriem. Nepieredzējušajiem arbitriem pagalam neveiksmīgs mačs.
 
Viesi vairākumus izmantoja teicami, gūstot četrus vārtus pēc kārtas, bet ar to bija par maz, un Bauskai skanot mača beigu sirēnai laimīga uzvara ar 8:7.
 
Diskvalifikācijas dēļ, Nikitam Maksurovam jāizlaiž viena spēle. 
 
 
Viesu komandas treneris, Andris Pīlups par spēli.
 
Pirmais periods jums pagalam neveiksmīgs. Kāpēc tik vāji iesākāt?
Notika tas, no kā es vissvairāk savus puišus brīdināju - mēs mēdzam iesākt spēles ļoti miegaini. Bauska bija agresīvāki, mēs miegaināki, lēnāki, pieļāvām daudz tehniskās kļūdas.
 
Otrajā trešdaļā pievilkāt, tad atkal trešajā lieli mīnusi, bet jau beigās tik daudzu notikumu pavērsienu iespaidā vairs tikai -1. Kā Jūs raksturotu spēles beigas?
„Pirms spēles teicu, ka puišiem jābūt uzmanīgiem, jo tiesneši ir vēl nepieredzējuši, un lūdzu komandai viņiem „palīdzēt” cenšoties nesarežģīt spēli, spēlēt vienkārši un būt pozitīviem. Bet, godīgi sakot, tika pieļautas ļoti daudz kļūdas no tiesnešu puses un spēle padevās ļoti sarežģīta.
Runājot par komandas sniegumu, lūzuma punkts trešajā periodā bija nevajadzīgā noraidījuma dēļ zaudētie vārti mazākumā, kad Bauska panāca 4:2. Tad mēs salūzām. Turpinājumā notika tas ko paši redzējāt. Bauska atrāvās, tad mēs sākām pakaļdzīšanos. Laukumā valdīja emocijas.”
 
Sakiet, lūdzu, kā komandā klājas mūsu bijušajam, Bauskas komandas spēlētājam, baušķeniekam - Tomam Niedrem?
„Es domāju, ka viņš vēl īsti nav atradis to savu spēli mūsu komandas sistēmā. Arī es, iespējams, vēl neesmu atradis viņa stiprākās vietas, bet varu teikt par viņu tikai to labāko. Viņš cītīgi apmeklē treniņus. Kolektīvs veidojās no jauna, daudzi mūsu spēlētāji ir devušies prom, nākuši jauni, tai skaitā Toms, tāpēc komanda lēnām veido savu vidi, kurā uzskatu, ka Toms iekļausies ļoti labi. Ar viņu nav grūti sadzīvot, mums ir labas attiecības. Viņš ir foršs čalis (smaida).”
 
 
 
Ingus Panteļejevs, FK «Bauska» komandas treneris par spēli.
 
Ļoti labi izdevās spēles pirmais periods, otras ne tik...
„Mēs jau no paša sākuma pārliecinoši kontrolējām spēles gaitu, notikumus laukumā. Spēlētāji precīzi pildīja spēles plānu. Otrajā puslaikā spēlētāji sāka improvizēt. Es nesaku, ka tas nav jādara, bet, ja ar brīvdomāšanu aizraujamies pārāk daudz, tad tas mums sāk kaitēt un nelabvēlīgi iespaido rezultātu.”
 
Kādi bija tavi dotie norādījumi, spēles plāns?
„Galvenais uzdevums bija neļaut pretinieku komandas spēlētājiem dot brīvas diognālās piespēles, bija jānosedz laukuma, dodot iespēju pretiniekiem spēlēt tikai gar bortiem. Tāds pats uzdevums bija arī pagājušajā spēlē.”
 
Pastāsti par trešo periodu.
„Iesākām lieliski, uz tādas pat nots, kā pirmo. Pildījām spēles plānu. Par beigām man trūkst vārdu. Ne tik ļoti cik tiesneši visu salaida putrā, bet gan par mūsu pašu spēlētāju nevajadzīgajiem, pārliek emocionālajiem noraidījumiem, kuri sekmēja pretinieku komandas atspēlēšanos. Bijām ļoti nedisciplinēti. Mēs atradāmies vadībā ar +5. Tas nozīmē, ka ar tiesnešiem vispār nav jārunā. Jākontrolē epizodes, divcīņas, jāizvērtē, vai konkrētajā epizodē nepieciešami asi spēlēt. Paši vainīgi. Dēļ nedisciplinētības gandrīz izlaidām uzvaru.”
 
Ko liksi pretī RTU komandai?
„Domāju, ka neko daudz nemainīšu. Spēlētājiem jāievēro disciplīnu, tad būs labi. Šī spēle parādīs to, kādā fiziskā formā esam, jo jaunajā sezonā šī ir pirmā reize, kad spēlēsim divas dienas pēc kārtas.”
 
 
 
Dinārs Vaitaitis, FK „Bauska” komandas spēlētājs par spēli.
 
„Pirms spēles noskaņojāmies. Bijām gatavi izcīnīt trīs punktus. Otrajā periodā palaidāmies, nespējām realizēt vairākumus. Pie +5 sākām „vārīt ziepes”. Salūzām pie Rolīša desmit minūšu noraidījuma. Labi, ka bija jāspēlē tikai 60 minūtes. Šaubos, vai ilgāk noturētu uzvaru.”
 
FK „Bauska komandas labākais spēlētājs – Dinārs Vaitaitis
 
 
Rezultativitātes punktus FK „Bauska” komandā guva
Aivis Barkovskis 3+1;
Dinārs Vaitaitis 2+1;
Nikita Maksurovs 1+2;
Ģirts Laugalis 0+2;
Valdis Vāvers 1+1;
Rolands Kovaļevskis 1+0.
 
 
FK „Bauskas” komandas spēle pret „Mogo – RTU/Rockets” vienību jau šodien, s/n „Mēmele” plkst. 18:00.
 
 
Rakstu sagatavoja: A.Dulbe
 
 

Notikumiem bagātā spēlē Bauska nosargā uzvaru pār Ulbroku

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija