Novusistu rezultāti

2013-06-04 09:42

 25.maijā Aizputē Bauskas novada novusisti piedalījās LSVS jubilejas 50.sporta spēlēs.
Anita Krastiņa un Staņislavs Bednarčiks startēja jauktajās dubultspēlēs vecuma grupā virs 110 gadiem.
Šoreiz medaļas izpalika un mūsu vecākais pāris ierindojās 7.vietā.
Marina Rīna un Vilnis Pelcers startēja grupā virs 90 gadiem un izcīnīja 2.vietu.
Individuāli grupā V40+ spēlēja Pēteris Simsons un ļoti veiksmīgi 11 spēlēs izcīnot 14 punktus ieņēma 5.vietu.
Grupā V60+ spēlēja Aldis Pavilons 11 spēlēs izcīnot 17 punktus ierindojās 2.vietā.
   

1.jūnijā Bauskā tika organizēts starptautisks turnīrs jauniešiem novusā divās vecuma grupās. Piedalījās trīs komandas - Bauska,Mārupe un Igaunijas jaunie novusisti.Vispirms notika individuālie turnīri. Visās vecuma grupās pirmās vietas izcīnīja Igaunijas jaunieši.Bauskas novada novusisti izcīnīja 4 medaļas no 12.Bronzas medaļu par trešo vietu jaunākajā vecuma grupā savā īpašumā ieguva Mežotnes pārstāvis Jānis Trokšs. Tādu pašu medaļu izcīnīja Una Mašinska no Mežotnes jaunākajā vecuma grupā meitenēm. Sudraba medaļu par 2.vietu saņēma Žanis Pilickis no Gailīšiem jaunākajā vecuma grupā. Vecākajā vecuma grupā meitenēm Codiete Santa Gudža, uzvarot daudz augstāk Latvijas reitingā esošo Mārupes pārstāvi, izcīnīja 2.vietu.
   Komandu sacensībās pie pirmās vietas tika Mārupe, uzvarot Igaunijas komandu ar rezultātu 11-5 un Bauskas novusistus ar 12-4. Otrajā vietā Igaunijas komanda, kas uzvarēja Bauskas novusistus ar rezultātu 14-2.
  Pēc sātīgām pusdienām jaunie sportisti un viņus pavadošie treneri, mēroja ceļu uz Rundāli, kur pusotru stundu ilgā ekskursijā gida pavadībā iepazinās ar Rundāles pili.Dalībnieki un komandu pārstāvji bija ļoti apmierināti ar Bauskā pavadīto dienu, sevišķi Igauņu draugi.Kā laba vēlējumus katra komanda mājupceļam saņēma pa svētku kliņģerim.
   Paldies Bauskas novadam par palīdzību šo svētku organizēšanā. Domnieks Jānis Feldmanis, atklājot sacensības, visiem dalībniekiem un treneriem dāvāja Bauskas novada sarūpētos suvenīrus.
  Šo sacensību dalībnieki izteica gatavību pēc gada tikties līdzīgā turnīrā.
    Nākošās sacensības jauniešiem būs jūlija pēdējā sestdienā un svētdienā, kad Igaunijā Kilingi-Nōme notiks kārtējais Eiropas čempionāts jauniešiem.
 

Informāciju apkopoja Aldis Pavilons