Pēdējā minūtē ielaistie divi vārti sagādā zaudējumu

2014-10-19 21:29

Ļoti sāpīgu zaudējumu 19.oktobra vakarā piedzīvoja florbola kluba "Bauska" spēlētāji, kuri, deviņas sekundes pirms spēles beigām ielaižot vārtus, atzina vienības „Rubene” pārākumu ar rezultātu 7:8.

Pēteris Zeltiņš turpina krāt punktus. Tieši viņš atklāja spēles rezultātu, realizējot skaitlisko vairākumu, bet perioda turpinājumā viesiem izdodas gūt divus vārtus ,un, ejot pārtraukumā, rezultāts 1:2 „Rubene” komandas spēlētāju labā.

Mača turpinājumā baušķenieki visu sagrieza kājām gaisā. Divreiz precīzs Ģirts Laugalis, arī Gintam Velmunskim viens precīzs raidījums, bet Pēterim Zeltiņam realizēts soda metiens. Pēc otrā perioda 5:3 mājinieku vienības labā.

Pirms dramatiskajiem notikumiem laukumā „Bauska” atradās vadībā ar 7:5. Vārtus baušķenieku labā guva Rolands Kovaļevskis un Gints Velmunskis. Pirms tam soda metienu nerealizēja Pēteris Zeltiņš.

Kad atlikušas bija vien piecas minūtes, viesi izdarīja to, ko neviens klātesošais skatītājs  negaidīja. Vispirms „Rubene” florbolisti pietuvojās līdz rezultātam 7:6. Tad mājiniekiem bija lieliska iespēja gūt vārtus, taču Rolanda Kovaļevska raidītā bumbiņa tukšajos vārtus trāpīja pa vārtu stabu. Bauskas komandas likstas turpinājās. Vairākumā pēdējā minūtē (59:16) rubenieši panāca izlīdzinājumu, bet tad uzvaras vārtus deviņas sekundes pirms spēles beigām guva viesu komandas spēlētājs Ingars Matisons, atnesot „Rubenes” komandai uzvaru ar rezultātu 7:8.

 

Ivars Jēkabsons, „Rubene” komandas spēlējošais treneris, par spēli.

„Parasti ir tā, ka komanda uzvelkas uz pretinieku negatīvām darbībām, vai šajā gadījumā uzvilkāmies uz tiesneša darbībām. Uzskatu, ka nepamatoti tika piešķirts otrais soda metiens.”

 

Par to dabūjāt 2+10.

„Jā, pateicu tiesnesim, ko par šo situāciju domāju. Nervi neizturēja, speciāli tas nebija. Bet paši redzējāt, ar kādu niknumu komanda pēc tam spēlēja. Tagad varu teikt, ka izdevās apzināts taktisks gājiens ar šo noraidījumu (smaida).”

„Godīgi sakot, baušķenieki bija spēcīgāki. Vairāk kontrolēja bumbu, labāk nospēlēja ātrajos uzbrukumus. Mēs nospēlējām vienkāršāk, netaisījām sarežģītas kombinācijas, daudz metām pa vārtiem un sakrita.”

 

Kā treneris komandā darbojaties salīdzinoši nesen. Pērn veiksmīgāks sezonas starts. Kādi komandas mērķi ir šogad?

„Dotajā momentā pirmais mērķis ir iekļūt play-off spēlēs. Ja tas izdosies, tad tālāk domāsim. Komandas sastāvs ir mainījies. Kā treneris komandā esmu tikai trīs mēnešu, un paies kāds laiciņš, kamēr komanda sāks spēlēt tā, kā es gribu.”

 

Ingus Panteļējevs, FK „Bauska” komandas treneris, par spēli.

„Disciplīna noraka spēli. Nevaram pieļaut, ka sākas šie divu minūšu noraidījumi. Tas nav vajadzīgs. Līdz ar to sākas paviršības. Īpaši aizsardzības līnijās. Nospēlējām divus labus puslaikus. Trešajā periodā dabūjām vairākumu, bet jau nākamajā epizodē paši uztaisām sev noraidījumu. Daudz individuāli rupjas kļūdas. ”

„Kā būtu, ja būtu, to gan jau var teikt par Rolanda iespēju. Bet tas nebija noteicošais moments spēlē. Jā, vajadzēja iemest, atgūtu divu punktu pārsvaru, bet neiemeta. Ar to jau nekas nebeidzās. Pietrūka elpa Rolandam. Ilgi bija laukumā un līdz ar to sanāca kā sanāca.”

 

Pēteris Maziks, FK „Bauska” komandas kapteinis, par spēli.

 „Zaudējumā vainojama disciplīna. Atzīstu, arī es kļūdījos un zaudējām vārtus, bet visa nelaime ir tajā, ka pazaudējām savu spēli dēļ šiem muļķīgajiem noraidījumiem. Arī Rolandu neviens nevaino, ka viņš neiemeta, ne jau tādēļ mēs zaudējām. Paši vainīgi, uzdāvinājām pretiniekam trīs punktus.”

 

Labākais spēlētājs FK „Bauska” rindās – Ģirts Laugalis

 

Rezultativitātes punktus FK „Bauska” komandā guva

Pēteris Zeltiņš 2+2

Ģirts Laugalis 2+0

Toms Niedre, Gints Velmunskis 1+1

Andis Levītis 0+2

Rolands Kovaļevskis 1+0

 

Nākamā spēle baušķeniekiem izbraukumā 23.oktobrī plkst.20:30 pret vienību „Talsi/Triobet.”

 

Rakstu sagatavoja  - A. Dulbe

Pēdējā minūtē ielaistie divi vārti sagādā zaudējumu

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija