Pirmais panākums Grobiņā trīs gadu laikā

2018-01-22 11:06
Ceturto uzvaru pēc kārtas guvusi Latvijas florbola 2.līgas čempionāta komanda SC «Mēmele»/Code», kura pirmo reizi tās pastāvēšanas vēsturē viesos pārspēja «Leģions/Grobiņas novads» spēlētājus.
Foto – komandas albums
SC «Mēmele»/Code» spēlētāji pirms spēles devās nelielā pastaigā pa Grobiņu

Trīs gadus ilgajā komandas pastāvēšanas vēsturē Bauskas novada florbolisti Grobiņā spēlējuši piecas reizes. Vienu reizi tur komanda cīnījās pret «Kurši 2» spēlētājiem, bet trīs pret «Leģionu», visās ciešot zaudējumu. Trīs godus ilgā zaudējuma sērija Grobiņā pārtrūka 20.janvārī, kad viesi no Bauskas novada ar ceturto mēģinājumu pārspēja mājiniekus ar 3:8.

Pirmos divus periodus komandas spēlēja līdzīgi. Pirmo ar minimālo 3:4 pārsvaru uzvarēja viesi, kad divus vārtus guva Aivis Barkovskis, bet reizi precīzi meta Artūrs Žilinskis un spēlējošais treneris Ingus Panteļejevs. Otrajā periodā vārtus guva tikai Ingus panākot 3:5.

Trešajā periodā viesi guva trīs vārtus pēc kārtas, divus no tiem vairākumā, nodrošinot panākumu. Laukuma saimnieki sekundi pirms spēles beigām nerealizēja soda metienu, kuru atvairīja Gatis Ivanāns. Tiesa, visu spēli vārtos stāvēja cits Bauskas novada komandas vārtsargs Artis Štrovalds, kurš atvairīja 37 pretinieku metienus. Viņam arī labākā spēlētāja balva.

SC «Mēmele»/Code» labā ar 3+1 izcēlās Aivis Barkovskis, bet Ingus Panteļejevs iespēja 2+1. Divus vārtus guva Artūrs Žilinskis, bet tikpat rezultatīvas piespēles atdeva Ronalds Bēmanis. Vieni vārti Armīnam Timinskim, bet pa vienai rezultatīvai piespēlei Andrim Zutim, Rinaldam un Valtam Smilgām.

SC «Mēmele»/Code» 2.līgas Rietumu grupā ar 30 punktiem nostiprinājusies trešajā pozīcijā. Pēdējo vietu «play-off» zonā aiz Bauskas novada komandas par septiņiem punktiem mazāk ieņem FK «Vārme», kurai arī par spēli vairāk nekā SC «Mēmele»/Code» vienībai.

Nākamā cīņa Bauskas novada florbolistiem 27.janvārī savās mājās pret FK «Tērvete».