Pirmajā mājas spēlē Bauska uzvar Bulldogus

2013-11-16 21:39

Pirmo spēli 21.Latvijas virslīgas florbola sezonā savās mājās šovakar ,16.novembrī ,aizvadīja „FK Bauska” komanda, kura ar rezultātu 11-7 uzvarēja „Ķekavas Bulldogi”

Spēles pirmā trešdaļa aizritēja ar pārliecinošu baušķenieku teritoriālo pārsvaru, kuru izdevās izmantot ,iemetot trešdaļā piecus vārtus. Pretinieks atbild ar vienu precīzu raidījumu. Spēles vidusdaļa rit tādā pat manierē, kā pirmā. Pēc otrās trešdaļas rezultāts 9-2 par labu mājiniekiem. Jau otrajā trešdaļā pie hat-trick, jeb trīs vārtiem tika uzreiz divi spēlētāji, proti, Toms Niedre un Ģirts Laugalis.

Visa „jautrība” parādījās trešajā trešdaļā. Spriežot pēc tā, kā sāka spēlēt baušķenieki, šķita, ka spēles gaita un rezultāts neapmierina viņus, nevis pretinieku. „Bulldogi” trešdaļu uzvarēja ar 5-2, taču par šādu rezultātu paldies jāsaka „Bauskas” spēlētājiem, kuri parūpējās par noraidījumiem ,atbildot uz pretinieku provokācijām, kā arī spēles disciplīnas neievērošanu. Iespējams, atrodoties stabilā vadībā ar 4-7 vārtu pārsvaru, komandas līderus jānosēdina malā, lai spēlē tie, kuriem svarīgi ir gūt vārtus un aizvadīt spēli cienīgi līdz galam, nevis izpausties emociju izvirdumos, it sevišķi spēlējot pret šādu pretinieku. Viela pārdomām.

„FK Bauska” treneris Ingus Panteļejevs pēc spēles priekos par izcīnīto uzvaru neizplūda.

„Pirmās divas trešdaļas aizvadījām ļoti labi un pārliecinoši. Iemetām deviņus vārtus. Gribēju lielāku kustību pie pretinieku vārtiem, jo aizsardzībā viņi iesēdās ļoti dziļi, praktiski visas pirmās 40 minūtes.”

Kāpēc pie 7 vārtu pārsvara jāatbild uz pretinieku provokācijām? Bez visiem asumiem, grūstīšanās un stumdīšanās lieliski tikām galā pirmās 40minūtes.

„Nav mums tās noturības. Nu nav. Cik ir runāts un teikts! Tūlīt sāksies otrais riņķis, bet vēl līdz šim noturības nekādas trešajā trešdaļā.”

„Te ar pretinieka meistarību nav pilnīgi nekāda sakara. Paši sev problēmas sataisījām. Te ir tīrākā disciplīna. Es to saku treniņos, pirms spēlēm, pēc katras trešdaļas, bet nu neaiziet,” turpina treneris.

Bet neaiziet atsevišķiem spēlētājiem.

„Būsim godīgi,viens no tiem ir Zeltiņš ,kuram ir tāds niķis, ja viņam spēle neaiziet kā viņš grib, tas ir samest 5 vārtus un atdot 3 piespēles, tad sākās brīnumi no viņa puses. Pilnīgi iespējams, ka sēdēs malā nākamajā spēlē, lai padomā.”

Kad ielaidām četrus, divus viņi iemeta mazākumā.

„Mums drausmīgs vairākums. Drausmīgs. Daudz jāstrādā pie tā, lai kas uzlabotos vairākuma izspēlē. Varu izcelt pretinieka vārtsargu ,kurš labi nospēlēja.” „Ko mēs darītu ar šādu spēli play-off es nezinu,” nobeigumā piebilst treneris.

Jānis Bramanis, „Ķekavas Bulldogi” galvenais treneris, pāris vārdos par spēli.

„Pirmās divas trešdaļas pavadījām dziļi iesēžoties aizsardzībā, bet lielākā problēma ir sastāva komplektācija, sastāva izvēle. Iespējams, tieši tāpēc nepadevās spēles sākums. Emocijas parādījās spēlētājiem un trešo trešdaļu aizvadījām ļoti labi. Šāds spēles nobeigums bija nepieciešams. Tas mums palīdzēs rītdienas spēlē.”

Labākais spēlētājs „FK Bauska” rindās- Ģirts Laugalis

Rezultativitātes punktus ieguva-

Ģirts Laugalis 4+1

Toms Niedre 3+2

Pēteris Zeltiņš 0+4

Valdis Vāvers 2+0

Andis Levītis 1+1

Gints Velmunskis 0+2

Rolands Kovaļevskis 1+0

Dinārs Vaitaitis 0+1

 

Nākamā spēle baušķeniekiem izbraukumā Ķekavā piektdien,22.novembrī, plkst. 20:15 pret komandu „Ķekava”.

Rakstu sagatavoja- A.Dulbe

Pirmajā mājas spēlē Bauska uzvar Bulldogus

Florbols

Bauskas boss | 2013-11-17

Beidzot raksts bez kļūdām, labais!

Jauna diskusija