«Policija» nezaudējot ne spēli kļūst par čempioniem

2016-09-06 09:06
Bauskas novada atklātā futbola čempionātā 7x7 piedalījās septiņas komandas – «Īslīce», «Policija», «Ceraukste», «Brunava», «FK Uzvara», «BJSS» un vieskomanda no Jelgavas novada Sesavas pagasta «Sesava.»

Čempionāts tika izspēlēts pēc viena apļa sistēmas, labākajām četrām komandām tiekoties pusfinālos.

Maksimālo uzvaru skaitu izcīnīja «Policija.» Nezaudējot ne spēli, vienībai bija labākais uzbrukums ar 23 gūtajiem vārtiem un spēcīgākā aizsardzība – ielaisti tikai 9 goli. Otrajā vietā «BJSS» ar desmit punktiem, «FK Uzvara» iekrāja deviņus, bet sesavnieki astoņus punktus. Aiz «borta» palika «Īslīce», «Ceraukste» un «Brunava.»

Pusfinālos nekādu pārsteigumi nenotika. «Policija» ar 3:0 uzvarēja «Sesavu», bet «BJSS» ar 2:0 bija pārāki pret «FK Uzvara.»
Spēlē par trešo vietu bija dramatiska. Vispirms uzvarnieki izvirzījās vadībā ar 3:0, bet jau otrā puslaika vidū sesavnieki prata panākt izlīdzinājumu. Bronzas medaļas ieguvējus nācās noskaidrot pēcspēles soda sitienos. Sesava izvirzījās vadībā, bet visas iespējas izlīdzināt sēriju bija Jēkabam Perševicam no «FK Uzvara». Jēkabs nolēma riskēt un ar lielu spēku  trieca bumbu vārtu augšējā stūrī, taču apaļais priekšmets lidoja secen vārtiem. Uzvariešu neveiksme atnesa trešo vietu «Sesavai.»
Komandā «Sesava» spēlēja – Vairis Bērziņš, Andris Zuts, Andžejs Leitis, Edgars Gravenieks, Edgars Veinbergs, Edgars Roze, Edgars Druseiks, Jānis Grigorjevs, Raitis Mazūdris, Ralfs Armanis, Toms Smirnovs, Rihards Bojarčiks, Matīss Dzegūze, Jurijs Levdanskis.

Čempionāta fināls bija aizraujoš un ļoti skatāms. Pateicoties Bauskas jauno futbolistu fanu pulkam, tribīnēs pulcējās vairāki desmiti skatītāju. Tik liels atbalstītāju pulks kādā no futbola mačiem Bauskā nebija novērots gadiem.
Finālā intrigas netrūka. Vispirms vadībā izvirzījās «Policija», bet tad ar skaistu soda sitienu «BJSS» rezultātu izlīdzināja. Otrajā puslaikā «likuma kalpiem» vadību atguva Raivis Miļūns ar tālsitienu, bet jau atkal rezultātu izlīdzināja jaunieši – šoreiz no stūra sitiena. Izšķirošais un uzvaru nesošais vārtu guvums tapa sadarbojoties Raivim Miļūnam un Mārim Akmentiņam. Abi ar piespēlēm bumbu nogādāja pie pretinieku vārtiem, kad pēc neliela haosa  vārtu priekšā bumba ielidoja «BJSS» komandas vārtos. Pašā spēles izskaņā tribīnēs sēdošiem skatītājiem lika noelsties «BJSS» spēlētājs Raimonds Ivenkovs. Viņa raidīta bumba pēc tālsitiena izspraucās starp kājām Dāvim Beimo, tomēr vārtsargs bumbu veiksmīgi ķēra un nosargāja savas komandas pārsvaru. Ievadot bumbu spēlē, atskanēja tiesneša švilpe pēc kuras par čempioniem kļuva «Policija.»
Komandā «BJSS» spēlēja – Mārtiņš Bukšs, Arturs Kupčiuns, Ēriks Markalovs, Raimonds Ivenkovs, Anrijs Andersons, Severīns Sendijs Nērings, Vladislavs Dolgunovs, Roberts Rozentāls, Ričards Rapševics, Ivo Jarmaļuks, Svajunas Fokas, Deniss Skripa, Robets Gļauda un Jevgenijs Rozumnijs.
Čempionu komandā «Policija» spēlēja – Agnis Bulašs, Juris Kopilovs, Māris Akmentiņš, Dāvis Beimo, Artūrs Nerets, Raivo Gruzda, Artis Ğērve, Sindijs Smalkais, Raivis Miļūns, Gvido Kalnmalis un Rihards Mallons.
 
Panākuma galvenie kaldinātāji bija pagājušā čempionāta «Veterāni/Bauska» komandas spēlētāji Raivis Miļūns, Sindijs Smalkais un nesen no ārzemēm uz mājām atgriezies Māris Akmentiņš. Komandas pārstāvis un viens no spēlētājiem Artis Ģērve atzina, ka bez šiem futbolistiem tituls nebūtu iedomājams. «Apvienojāmies, lai čempionātā startētu kaut viena komanda, savādāk, nepiedalītos ne «Policija» ne «Veterāni/Bauska.» Lai arī izskatās, ka čempiona tituls nāca viegli, bija grūtas spēles arī regulārajā čempionātā. Tāpat, finālā mums klājās ļoti smagi. Jāuzteic jauniešu vēlme uzvarēt un izrādītais cīņasspars. Protams, par panākumu esam priecīgi,» tā A. Ģērve.
Labākais vārtsargs (no kreisās) – Anrijs Andersons no «BJSS», rezultatīvākais spēlētājs – Raivis Miļūns no «Policija», labākais aizsargs – Sindijs Smalkais no «Policija», vērtīgākais spēlētājs – Andžejs Leitis no «Sesava»
 
 
 

«Policija» nezaudējot ne spēli kļūst par čempioniem

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija