Regulāro čempionātu Bauska noslēdz ar uzvaru

2013-02-24 21:44

Šovakar tika aizvadītas pēdējās trīs Latvijas florbola virslīgas regulārā čempionāta spēles, no kurām vienā dalību ņēma arī florbola klubs Bauska. Pretinieks šodien SK Pārgauja, kura, tāpat kā Bauska, jau nodrošināja pirms spēles vietu play-off. Vienīgās izmaiņas šodien varēja notikt vietu sadalījumā, kas noteiktu, ar kādu pretinieku nāksies cīnīties ceturtdaļfinālā.

Pirmajā trešdaļā pirmie vārtus guva Bauska, kad precīzi meta Dinārs Vaitaitis, pēc Rolanda Kovaļevska piespēles. Periodam turpinoties komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Bauskas labā otros vārtus guva Rolands Kovaļevskis.

Sākoties otrajai trešdaļai rezultāts 2-1 Bauska labā. Šī trešdaļa abu komandu izpildījumā ļoti piesardzīga, un spēle izteikti no aizsardzības. Abas komandas pa reizei meta precīzi. Pēc otrās trešdaļas 3-2 par labu Bauskai.

Pēdējā trešdaļā tika gūti vārti, kurus iemeta Pēteris Zeltiņš. Pēdējos, ceturtos komandas vārtus, Pēteris jau raidīja tukšos vārtos. Tiesa, pirms tam , Pēterim neizdevās realizēt soda metienu. Spēlē izcīnīta uzvara ar 4-2.

Pēteris Zeltiņš 1+0

Pārgaujas galvenais treneris Ilvars Balodis par spēli.

Spēli, kādu demonstrējāt, liekas, ka jau domājat par play-off.

‘’Šodien centāmies izslēgt savas kļūdas. Centāmies mācīties no kļūdām, lai play-off nebūtu šī kļūdas jāatkārto. Bausku nevar nenovērtē. Jauni spēlētāji, kuri ir uz viļņa. Šodien uzvarēja stiprākais un veiksmīgākais‘’

Optimāls sastāvs šovakar bija ieradies Bauskā?

‘’Ne gluži. Atpūtinājām dažus spēlētājus. Iedevu mazu atpūtas atelpu, lai var saņemties pirms play-off, noskaņoties un sagatavoties. ‘’

Pret ko labāk būtu spēlēt ceturtdaļfinālā?

‘’Domāju liela starpība starp Lielvārdi, Lekringu un RTU nav. Pirms spēles uzskatu, ka katra komanda skaitļoja un rēķināja. Paši jau ar bijām noskatījuši, ka lai jau Bauska spēlē pret Lekringu, Kurši ar Lielvārdi, un mēs mēģināsim nolauzt RTU. ‘’

Gribējāt, dabūjāt.

‘’RTU ir stipra komanda, mūsu duelī favorīti, bet katra komanda dodas laukumā, lai uzvarētu, lai arī kāds būtu pretinieks. ‘’

Kāds klimats komandā pirms izslēgšanas spēlēm?

‘’Zinājām ,ka esam iekšā, bet tas astotnieks tik viegli nenāca. Tā pati Ulbroka un Rubene bija pelnījuši tik play-off. Pietiktu, ar vienu spēli ar citu rezultātu un viss būtu savādāk. Tā pati Rubene, ja nebūtu atdevusi punktus Bulldogiem, tad vis būtu savādāk, bet tas kā būtu, ja būtu. ‘’

Turpinām runāt par Bulldogiem un Ķekavu. Jūsuprāt, jāapvienojas komandām?

‘’Lai spēlē atsevišķi, kamēr nav kas spēlē virslīgā. Pagājušo gadu liels pieprasījums nebija uz virslīgu, jo trīs vai četras komandas atteicās. Kāpēc mocīties? Ja pienākas spēlēt pirmajai komandai pirmajā līgā, tad tā tam jābūt. ‘’

Kura komanda pacels kausu?

‘’Visas šī pirmās četras komandas ir vienlīdz stipras. Protams, ka katra komanda vēlas uzvarēt, bet lielākoties visi zina, ka šīs četras pirmās ir tās, kuras reāli cīnīsies par čempionu titulu. Man negribētos atdot, kādam konkrēti savu favorīta lomu, tāpēc dodu katrai pa 25%. ‘’

Ingus Panteļejevs, FK Bauskas treneris.

Kā jau solījāt- neskatoties uz to, ka esam play-off, cīnīsimies par uzvaru.

‘’Jā, šodien to zēniem atgādināju. Pats galvenais, lai ir uzvara, kura dod papildus pārliecību komandai. Šī spēle bija ļoti smaga, ļoti. Pēc vakardienas izliktajiem spēkiem un emocijām ,šī spēle nenācās viegli. ‘’

Trešā maiņa visu nokārtoja.

‘’Jā, šodien man likās, ka spēlējam bez pirmās maiņas uzbrucējiem, bet visu nokārtoja trešā maiņa, kuri uzņēmās spēli uz sevis (smaida). Liels prieks par Dināru, kuram devu iespēju spēlēt. Viņš iemeta un padeva piespēli. Lieliski. Malacis. Rolands jau stabilāk aizvada spēles, pārliecinošāk.‘’

Lekringam Bauska vienmēr neērts pretinieks bijis.

‘’Piekrītu. Pašiem spēlētājiem tagad ir jānotic, ka mēs varam. Lai nav ieciklošanās uz to, ka esam otrā plāna komanda. Jāiet laukumā uz cīņu par uzvaru, nevis lai atsistos un varbūt uzvarētu. Jācīnās par pusfinālu. ‘’

Normunds Grunckis ļoti labi pazīst Lekringa spēli. Bauskai plusiņš?

‘’Noteikti. Viņš ir ilgi strādājis ar šo komandu, pazīst spēlētājus, zina to, kā viņi spēlē. Protams, Lekringam ir cits treneris un viss mainās komandā, bet uzskatu, ka Lekringa spēlē vēl ir Normunda zīmējumi un taktiskie elementi. Tāpēc jā, domāju, ka Normunda zināšanas par šo komandu mums būs +.’’