Abi Bauskas florbola klubi gūst panākumus

2017-10-12 13:10
Pirmo panākumu Latvijas florbola 2.līgas čempionātā guvusi «SC «Mēmele»/Code» florbola komanda, kura 11.oktobrī savās mājās ar 8:5 uzvarēja Liepājas «Kurši 2» spēlētājus. Liepājniekus nedēļas nogalē uzvarēja arī virslīgas klubs FK «Bauska».
FK «Bauska» pirms spēles «izvējojās» Baltijas jūras krastā Liepājā. 
 
Latvijas Elvi vīriešu florbola virslīgas čempionātā pagājušās nedēļas nogalē pie trešā panākuma četrās spēlēs tika FK «Bauska» florbolisti, kuri ar 5:1 uzvarēja Liepājas «Kurši/Ekovalis» spēlētājus.  
 
Baušķenieku labā ar 1+1 izcēlās Toms Niedre un Gints Velmunskis, pa vārtiem iemeta Edgars Lujāns, Artūrs Dulbe un Māris Akmentiņš, bet rezultatīvu piespēli atdeva Romualds Paulovičs un Ģirts Laugalis. 
 
Teicami baušķenieku vārtos darbojās Elvis Holsts, kurš atvairīja 29 no pretinieku 30 metieniem. Elvim arī labākā spēlētāja gods.
 
Bauskas klubs ar deviņiem punktiem atrodas 7.vietā tabulā. Nākamā cīņa Bauskas komandai viesos sestdien pret «Talsu NSS/Krauzers», bet svētdien, arī izbraukumā pret Cēsu «Lekrings».

Latvijas florbola 2.līgas čempionāta spēle 11.oktobrī Codes pamatskolā Bauskas novada florbolistiem bija otrā turnīrā. Pirmajā cīņā, 7.oktobrī mūsējie viesos ar 6:7 atzina «Leģions/Grobiņas novads» pārspēku.

Pret liepājniekiem «SC «Mēmele»/Code» vienībai lielisks padevās spēles sākums jeb pirmās desmit minūtes, kuru laikā mājinieki izvirzījās vadībā ar 5:0. Precīzi pa reizei katrs meta Aivis Barkovskis, Andris Zuts, Ainars Rupmans, Oskars Švagers un Toms Mengots.

Liepājnieki mājiniekiem nervus pakutināja otrajā trešdaļā, kurā viesi pietuvojās līdz rezultātam 6:3. Otrā perioda izskaņā  Aivis Barkovskis sev nokārtoja «hat-trick» jeb trešos vārtus spēlē, bet astoto bumbiņu pretinieku vārtos meta Armīns Timinsksi.
Spēles pēdējā trešdaļā vārtus guva tikai viesi. Viņi to izdarīja divas reizes, bet ar to bija par maz, lai apdraudētu mājinieku panākumu mačā ar 8:5.

Par labāko «SC«Mēmele/Code» komandā nosauca Tomu Mengotu, kuram 1+1, bet vārtsargs Gatis Ivanāns tika galā ar 28 no 33 pretinieku metieniem. Bez iepriekš nosauktajiem vārtu guvējiem pie rezultativitātes punktiem ar piespēlēm tika arī citi komandas spēlētāji. Spēlējošais treneris Ingus Panteļejevs atdeva divas, bet pa reizei komandas biedriem asistēja Pēteris Maziks, Aivis Barkovskis, Emīls Dzenis un Guntars Krukovskis.


Bauskas novada komandas galvenais treneris Ingus Panteļejevs:

 
- Komandas spēlētājiem izdevies izpildīt spēles plānu. Pirms cīņas nolēmu, ka jau no paša spēles sākuma mēs pretinieku presingosim, cieši segsim pretspēlētājus arī viņu  laukuma pusē. Šāda taktika nostrādāja, guvām pārsvaru, atņēmām bumbiņu un iemetām ātrus piecus vārtus.
- Tiesa, spēles turpinājumā spēlētājiem «nosēdās baterijas». Spēles vidusdaļā komandu spēku samēri izlīdzinājās. Mēs nedaudz pagurām un to izmantoja pretinieks. Lai arī tik izteikti vairs pretinieku nepresingojām, turpinājām kontrolēt notikumus laukumā. Žēl, ka pēdējā spēles nogrieznī neizmantojām daudzās izdevības gūt vārtus.

- Esmu  priecīgs, ka rezultativitātes punktus guva desmit spēlētāji. Tas apliecina faktu, ka ir svarīgi punktus gūt vairākiem spēlētājiem, lai spēļu rezultāts nav atkarīgs no diviem vai trijiem florbolistiem. Esmu priecīgs, ka tik daudz cilvēki prata gūt punktus.

Pēc panākuma Bauskas komanda Latvijas florbola 2.līgas Reitumu grupā ieņem sesto vietu astoņu komandu konkurencē. Nakamā spēle mūsējiem 14.oktobrī Codes pamatskolā pret FK «Tērvete.»

 

Abi Bauskas florbola klubi gūst panākumus

Neviens komentārs nav atrasts.

Jauna diskusija